Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για τη Μίσθωση ιδιόκτητου μηχανήματος έργου (Φορτοεκσκαφέα τύπου JGB) Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Obejrzane 6 dni do końca 7 wrz 2026 9 677 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για τη μίσθωση ταινίας για τους Δημοτικούς Κινηματογράφους Πετρούπολης Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Obejrzane 3 dni do końca 4 wrz 2026 250 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς προμήθειας διαφόρων αναλώσιμων υλικών (Σιδηρικά, Λουκέτα, κ.λ.π.) Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 1 dzień do końca 2 wrz 2026 29 996 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για καθαρισμό μοκετών,κουρτινών & καθισμάτων στους χώρους της Δ. Πολιτ Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 1 dzień do końca 2 wrz 2026 2 625 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την προμήθεια υλικών Σιδήρου και Λαμαρίνας Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 3 wrz 2026 29 997 €