Dostawa artykułów dekoracji bożonarodzeniowych, jednostka gminna Feres, rok 2026 Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 29 705 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert - IPALAIOCHORINOS FOTISTIKA ABEE (2) Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 29 705 € Porównaj
Dostawa kontenerow na odpady na kolkach Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 28 200 € Porównaj
Dostawa i montaz systemu zacienienia, dostawa i sadzenie roslin oraz ukladanie trawnika na centralnym placu w Rigomilos Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 8 545 € Porównaj
Zakup systemu kontroli predkosci pojazdow (radar z kamera fotograficzna) Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 28 000 € Porównaj
Konserwacja cmentarzy gminy Rigas Feraios, rok 2026 Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 30 000 € Porównaj
Dostawa i montaż naturalnej murawy na stadionie w Velestino Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Obejrzane 9 dni do końca 14 wrz 2026 55 200 € Porównaj