WYNAJEM PRZESTRZENI NA 'ŚWIĄTECZNY DZIEŃ TEATRU 2026' MIASTA THESSALONIKI Grecja Usługi w zakresie nieruchomości ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 5 dni do końca 9 wrz 2026 600 €
Zaproszenie do skladania oswiadczen zainteresowania - Zamowienie z wolnej reki na wydarzenie 5 spolnoty miejskiej Salonik Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 4 dni do końca 8 wrz 2026 1 210 €
Dostawa mundurów filharmonijnych na potrzeby gminy Salonyki Grecja Odzież i obuwie ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 4 dni do końca 8 wrz 2026 24 075 €
Συντήρηση Σχολικών Κτιρίων και Αύλειων Χώρων (Τμήμα Ι: Α', Β', Γ', ΔΚ) Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 19 dni do końca 23 wrz 2026 1 330 645 €
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (επαναληπτικός Τμήμα Ι: Α',Β',Γ' ΔΚ) Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 19 dni do końca 23 wrz 2026 1 330 645 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες νεκροταφείων - ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΑΦΩΝ - ΕΚΤΑΦΩΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ" ΚΑΙ "ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ" ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ Grecja Pozostałe usługi komunalne ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 28 dni do końca 2 paź 2026 1 116 000 €
Ελλάδα - Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών - Διακήρυξη 29/2026 Grecja Maszyny biurowe i komputery ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 24 dni do końca 28 wrz 2026 412 044 €
Ελλάδα - Διάφορες υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Διακήρυξη 28/2026 Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 17 dni do końca 21 wrz 2026 297 402 €
Przycinanie drzew - Przycinanie i sadzenie drzew na miejskich chodnikach, Studium 1/2026, budżet 5.533.599,20 EUR z VAT Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 10 dni do końca 14 wrz 2026 4 462 580 €
Uslugi naprawy i konserwacji urzadzen chlodniczych - Konserwacja zapobiegawcza i naprawcza instalacji klimatyzacyjnych w budynkach komunalny... Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Obejrzane 10 dni do końca 14 wrz 2026 388 790 €