Πρόσκληση για την προμήθεια με τίτλο "Προμήθεια οικοδομικών υλικών για τις ανάγκες Δ.Ε ΣΩΣΤΟΥ " Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 1 139 €
Zaproszenie do składania ofert na dostawę materiałów elektrycznych dla jednostki gminnej Iasmos gminy Iasmos Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 20 097 €
Zaproszenie do składania ofert na dostawę pt. 'Dostawa betonu towarowego, jednostka gminna Amaxades, rok 2026' Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 11 780 €
Dostawa betonu towarowego, jednostka gminna Sostos, rok 2026 Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 12 077 €
Dostawa betonu towarowego dla jednostki gminnej Iasmos, gmina Iasmos, 2026 Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 16 083 €