Prace porządkowe i odchwaszczanie prywatnych działek na rok 2026 Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 8 060 €
Zaproszenie do złożenia oferty pozasądowej dotyczącej nieruchomości Grecja Pozostałe usługi komunalne ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 8 wrz 2026 35 €
Budowa miejskiego centrum ponownego wykorzystania materialow w ramach projektu RE-USE Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 13 dni do końca 17 wrz 2026 201 613 €
Budowa miejskiego centrum ponownego wykorzystania (KDEY) w ramach dzialania RE-USE Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 13 dni do końca 17 wrz 2026 201 613 €
ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 7 dni do końca 11 wrz 2026 1 036 290 €