Konserwacja, wsparcie i ulepszanie oprogramowania Gminy Kalymnos Grecja Usługi informatyczne ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 7 wrz 2026 30 000 €
Konserwacja i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Zarządzania Elektronicznego Gminy Kalymnos Grecja Usługi informatyczne ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 7 wrz 2026 16 690 €
Zaproszenie do składania ofert na zamówienie publiczne pt. 'Zakup aplikacji internetowej' Grecja Oprogramowanie i systemy informatyczne ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 9 wrz 2026 5 000 €