Usługi weterynaryjne dla bezdomnych zwierząt domowych Grecja Zdrowie i opieka społeczna ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 30 000 € Porównaj
Swiadczenie uslug biezacej kontroli od 1-1-2019 do 10-10-2019 dla OKPA i OPATH gminy Penteli Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 10 000 € Porównaj
Dostawa aplikacji programistycznej i zwiększającej produktywność na potrzeby gminy Penteli Grecja Oprogramowanie i systemy informatyczne ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 29 380 € Porównaj
Wezwanie do składania ofert na dostawę worków na odpady dla SMA Grecja Skóra i tekstylia ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 3 688 € Porównaj
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΖΩΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 19 956 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na usługi odbioru i transportu Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 19 140 € Porównaj