Nowe · Dostawa wyrobów piekarniczych dla żłobków i ośrodków KDAPMEA gminy Pella Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 1 220 €
Nowe · Dostawa wyrobow piekarniczych dla przedszkoli i KDAPMEA gminy Pella Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 1 360 €
Nowe · Dostawa wyrobów piekarniczych dla żłobków i ośrodków dziennych KDAP MEA Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 5 480 €
Nowe · Παροχή υπηρεσιών Παιδιάτρου για παιδικούς και βρεφικούς σταθμούς Δ. Πέλλας για την περίοδο 2026-27 Grecja Zdrowie i opieka społeczna ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 13 750 €
Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę słupków oznakowania Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 629 €
Najem kserokopiarek na potrzeby jednostek szkolnictwa pierwotnego Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 30 000 €
Najem kserokopiarek dla potrzeb szkol szkolnictwa sredniego Grecja Usługi finansowe i ubezpieczeniowe ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 20 000 €
Συντήρηση - Επισκευή του Νηπιαγωγείου Αθύρων Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 19 dni do końca 24 wrz 2026 60 000 €
Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę materiałów budowlanych DE M.Alexandrou Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 5 645 €
Usługi ekspertyzy technicznej na potrzeby realizacji projektu o akronimie LAMO Grecja Badania i rozwój ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Obejrzane 11 dni do końca 15 wrz 2026 72 339 €