Badanie bilansu i rachunku wynikow za 2025 przez przysieglych bieglych ksiegowych Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 9 wrz 2026 8 000 € Porównaj
Dostawa materiałów do zaopatrzenia w wodę i nawadniania dla jednostki municipalnej Ormylia gminy Polygyros Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 29 121 € Porównaj
Uslugi naprawy i konserwacji maszyn, urzadzen i sprzetu elektrycznego - Naprawa i konserwacja pompowni gminy Polygyros przez 36 miesiecy Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Obejrzane 37 dni do końca 12 paź 2026 1 264 511 € Porównaj
Konserwacja i naprawa urzadzen klimatyzacyjnych gminy oraz dostawa i montaz nowych urzadzen Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 4 475 € Porównaj
Zaproszenie do złożenia oferty Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 12 160 € Porównaj
Zaproszenie do złożenia oferty Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 14 658 € Porównaj
Prace odtykaniowe kanalizacji i studzienek gminy Polygyros Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Obejrzane 21 dni do końca 27 wrz 2026 15 480 € Porównaj