Zaproszenie do corocznej konserwacji sprzętu sieciowego, centrali telefonicznej i serwera pocztowego Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 10 wrz 2026 7 000 € Porównaj
Zaproszenie do corocznej obsługi technicznej kserokopiarek Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 10 wrz 2026 7 000 € Porównaj
Zaproszenie do skladania ofert na swiadczenie uslug technika bezpieczenstwa i lekarza medycyny pracy Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 11 wrz 2026 4 875 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na prace konserwacyjne i naprawcze Grecja Roboty budowlane ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 3 000 € Porównaj
Zaproszenie do składania oferty na opracowanie studium Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 5 000 € Porównaj