Zaproszenie do składania ofert na dostawę pomocniczego sprzętu elektromechanicznego Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 3 400 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na usługę uzyskania zaświadczenia o kwalifikacjach zawodowych Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 14 190 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na dostawę metalowych szafek (szafy/regały) Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 1 545 € Porównaj