Sprawdzenie i korekta danych dotyczących wywłaszczenia (tabele, diagramy itp.) oraz tabel wpłat Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 15 dni do końca 21 wrz 2026 29 274 € Porównaj
Zaproszenie do skladania ofert na konserwacje i montaz placht cieniujacych w Dyrekcji Transportu i Komunikacji w Elis Grecja Meble i sprzęt AGD ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 5 dni do końca 11 wrz 2026 3 650 € Porównaj
Zaproszenie do zlozenia oferty na bezposrednie powierzenie uslug wspolpracownika zewnetrznego dla realizacji Pakietu Prac 2 (WP2) Grecja Usługi biznesowe ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 8 dni do końca 14 wrz 2026 10 484 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na wydarzenie Grecja Żywność i napoje ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 3 466 € Porównaj
Zaproszenie do skladania ofert: dostawa AdBlue dla pojazdow diesel z regionu Ilia Grecja Sprzęt medyczny i farmaceutyki ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 10 wrz 2026 405 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie i montaż 2 drzwi metalowych Grecja Materiały budowlane ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 10 wrz 2026 1 100 € Porównaj
Zaproszenie do składania oświadczeń o zainteresowaniu na udział P.D.E. w 1. Konferencji Katedry Chemii Grecja Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 2 416 € Porównaj
Zaproszenie do skladania ofert Grecja Usługi biznesowe ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 2 212 € Porównaj
Zaproszenie do dostawy dwóch opakowań papieru rejestrującego w duplikacie (rejestry wagi), KTEO w Achai Grecja Maszyny biurowe i komputery ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 190 € Porównaj
Dostawa tkanin do rolet zwijanych i zuzli drewnianych dla budynkow jednostki regionalnej Etolia-Akarnania Grecja Meble i sprzęt AGD ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 3 dni do końca 9 wrz 2026 11 214 € Porównaj
Dostawa czesci zamennych - prace konserwacyjne i naprawcze pojazdow i maszyn budowlanych Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 131 452 € Porównaj
Postępowanie nr 14/2026, otwarte postępowanie elektroniczne na projekt MedSkyTour Interreg Euro Med, nr 50800 Grecja Usługi informatyczne ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 90 645 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert: usługi doradztwa zawodowego i orientacji zawodowej Grecja Edukacja i szkolenia ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 8 065 € Porównaj
Uslugi badawczo-rozwojowe i pokrewne uslugi doradcze - Uslugi dla podprojektu 'Analiza stanu obecnego - dobre praktyki - strategie i plany t... Grecja Badania i rozwój ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 403 288 € Porównaj