Dostawa materiałów elektromechanicznych dla jednostki miejskiej Doxato (DE Douvra) Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 7 650 €
Zaproszenie do składania ofert: wyposażenie bezpieczeństwa dla sklepu społecznego z apteką Grecja Sprzęt bezpieczeństwa i obrony ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 1 056 €
Dostawa asfaltu na zimno Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 8 060 €
Zaproszenie do składania ofert: dostawa wyposażenia elektrycznego dla DAK Vikelas Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 4 500 €
Prace asfaltowe gminy Veroia Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 19 dni do końca 24 wrz 2026 301 935 €
Utrzymanie przestrzeni publicznych i uzytku publicznego w jednostce miejskiej Veroia Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 17 dni do końca 22 wrz 2026 140 893 €
Dostawa materialow do centralnego ogrzewania dla budynkow szkolnych i gminnych w jednostce municipalnej Weria Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 8 040 €
Konserwacja centralnego ogrzewania budynków szkolnych w gminie Veria Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 24 130 €
Uniewaznienie i ponowne sporzadzenie uchwal regulujacych oraz aktuarialnych gminy Veroia Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 6 wrz 2026 25 000 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΒΡΕΦΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗ Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 1 750 €