Postępowanie 'Odbiór i gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi' Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 4 700 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na usługę 'Opłaty KTEO za pojazdy' Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 254 € Porównaj
Wezwanie do składania ofert na usługę zatytułowaną 'Naprawy sieci nawadniania 2026' Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 12 050 € Porównaj
Przetarg na roboty zwiazane z pochowkami i ekshumacjami na cmentarzach A' i B' w Sparti i innych, 2026-2027 Grecja Pozostałe usługi komunalne ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 13 dni do końca 18 wrz 2026 49 250 € Porównaj
Dostawa opraw oświetleniowych LED do oświetlenia ulic oraz materiałów elektrycznych dla gminy Sparti Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 28 226 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na usługę 'Utrzymanie strony internetowej' (www.sparti.gov.gr) Grecja Usługi informatyczne ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 3 000 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na konserwację urządzeń klimatyzacyjnych Wydziału Elektrycznego w Sparcie Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 19 355 € Porównaj
Usługi żywieniowe dla Szkoły Muzycznej w Sparcie w roku szkolnym 2026-2027 Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 112 687 € Porównaj
Pojazdy do wywozu odpadów ze spręarką - Dostawa trzech (3) pojazdów do wywozu odpadów Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Obejrzane 20 dni do końca 25 wrz 2026 599 694 € Porównaj