Przejdź do treści
Aperlena

Zakup zrębki opałowej

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony oczekuje

Opis

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup zrębki opałowej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodsatwowych nr 1 im Kresowiaków w Bartoszycach 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000191282 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Limanowskiego 10 1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce 1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200 1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński 1.5.7.) Numer telefonu: 533327910 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mechaniak.edu.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mechaniak.edu.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bbc59b39-7997-40d4-b5d0-f322b2a19b9b 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup zrębki opałowej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbc59b39-7997-40d4-b5d0-f322b2a19b9b 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216657 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077585/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup zrębki opałowej 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203744 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa zrębki drzewnej (dostawa paliwa) do kotłowni ZSP ul. Limanowskiego 16, 11-200 Bartoszyce w ilości 3000 mp (metrów przestrzennych). 4.5.3.) Główny kod CPV: 03416000-9 - Odpady drzewne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: W postępowaniu nie złożono żadnej oferty, co wypełnia przesłankę unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. 2026-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia