Przejdź do treści
Aperlena

Zakup sceny plenerowej

Zamknięty Ogłoszenie o zamówieniu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Termin składania otwarte 8 dni
  3. Udzielony oczekuje

Opis

Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup sceny plenerowej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smołdzino 1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Smołdzino 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000551763 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 3 1.5.2.) Miejscowość: Smołdzino 1.5.3.) Kod pocztowy: 76-214 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski 1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 811 72 15 1.5.8.) Numer faksu: +48 59 811 74 60 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smoldzino.com.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.smoldzino.com.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne 1.11.) Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania. Podmiot 1 1.11.1.) Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie: Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Wańczyk 1.11.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343146600 Adres podmiotu prowadzącego postępowanie: 1.11.3.) Ulica: Cypriana Kamila Norwida 14 1.11.4.) Miejscowość: Koszyce Wielkie 1.11.5.) Kod pocztowy: 33-111 1.11.6.) Województwo: małopolskie 1.11.7.) Kraj: Polska 1.11.8.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski 1.11.11.) Adres poczty elektronicznej: mecenas.pzp@smoldzino.com.pl 1.11.12.) Adres strony internetowej: https://www.smoldzino.com.pl SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sceny plenerowej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8efa7999-0577-412b-8252-b63c5efdde4f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195560 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040939/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup sceny plenerowej 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8efa7999-0577-412b-8252-b63c5efdde4f 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami zostały zawarte w pkt 15 SWZ, adres strony internetowej https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-8efa7999-0577-412b-8252-b63c5efdde4f 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zostały zawarte w pkt 15 SWZ. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.)

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

1 otwarty przetarg w tej chwili

Ostatnie udzielenia