Przejdź do treści
Aperlena

Zakup oprogramowania bazodanowego

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup oprogramowania bazodanowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice 1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjny 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21 1.5.2.) Miejscowość: Gliwice 1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki 1.5.7.) Numer telefonu: (32) 239-12-52 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50a412d8-c0a4-4b39-b1a4-4586a4f2d0ed 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup oprogramowania bazodanowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50a412d8-c0a4-4b39-b1a4-4586a4f2d0ed 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328449 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009757/13/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.7 Zakup oprogramowania bazodanowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272669 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: OR.271.72.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem postępowania jest „Zakup oprogramowania bazodanowego”, tj. dostawa: 8 szt. bezterminowych (tj. nieograniczonych czasowo), nowych, niewyłącznych i niezbywalnych licencji na oprogramowanie Oracle Database Standard Edition 2, licencje typu Full Use, licencje „per procesor” wraz z przyporządkowaną im 12 miesięczną asystą techniczną ATiK (Licencja wparcia technicznego dla Oracle Database Standard Edition 2 dla w/w produktów). Licencje przeznaczone do współpracy z eksploatowanymi przez Zamawiającego systemami dziedzinowymi. Zamawiający wymaga, aby: 1. Wykonawca był autoryzowanym partnerem handlowym firmy Oracle; 2. oferowane przez Wykonawcę świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 2.1 produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2.2 produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

4 otwarte przetargi w tej chwili

Ostatnie udzielenia