Przejdź do treści
Aperlena

Zakup koparko - ładowarki

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386269 z dnia 2026-08-11 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup koparko - ładowarki SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopnica 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019678 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Kozubszczyzna 127A 1.5.2.) Miejscowość: Motycz 1.5.3.) Kod pocztowy: 21-030 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@konopnica.eu 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopnica.eu 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pzp.konopnica.eu 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup koparko - ładowarki 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e61e5ceb-7a5f-4ac1-ab9e-bcd397ea496c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386269 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036241/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.8 Zakup koparko - ładowarki 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339208 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.12.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa prowadzonego postępowania: Zakup koparko - ładowarki 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko - ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLIOC) na lata 2025 - 2026. 2. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych w ofercie produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie na konkretny wyrób określenie marki. 3. Dostawa sprzętu odbywać się będzie na koszt i odpowiedzialność Wykonawcy. Sprzęt ma być w pełni sprawny, nieuszkodzony, wolny od jakichkolwiek wad prawnych, w tym wszelkich praw osób trzecich oraz innych obciążeń i zabezpieczeń wierzytelności podmiotów trzecich ani też ich prawa własności oraz odpowiadać wymaganiom Zamawiającego. 4. Parametry, wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki wykonania zadania określa załącznik nr 5 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz załącznik nr 4 do SWZ- wzór umowy. 4.5.3.) Główny kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 522750,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 614139,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 522750,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERHANDLER Sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790169699 7.3.3) Ulica: ul. Wapienna 6 7.3.4) Miejscowość: Toruń 7.3.5) Kod pocztowy: 87-100 7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umow

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 tygodnie temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

1 otwarty przetarg w tej chwili

Ostatnie udzielenia