Przejdź do treści
Aperlena.com

Zakup dwóch sztuk agregatów prądotwórczych (postępowanie 2)

Otwarty Ogłoszenie o zamówieniu Został 1 dzień
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Dzisiaj
  3. Termin składania otwarte 8 dni
  4. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404572 z dnia 2026-08-24 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup dwóch sztuk agregatów prądotwórczych (postępowanie 2) SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: 124 1.5.2.) Miejscowość: Tczów 1.5.3.) Kod pocztowy: 26-706 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski 1.5.7.) Numer telefonu: 48 676 80 23 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup dwóch sztuk agregatów prądotwórczych (postępowanie 2) 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85dc719a-6419-4e71-bb76-9aaabfabefa5 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404572 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040527/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Zakup dwóch sztuk agregatów prądotwórczych 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://gwtczow.e-zp.finn.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie odbywa się za pośrednictwem systemu FINN e-Zamówienia Publiczne (dalej: system FINN e-ZP) pod adresem: https://gwtczow.e-zp.finn.pl/. 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę w systemie FINN e-ZP tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10, Mac Os x 10.14, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana zaktualizowana przeglądarka internetowa Chrome w wersji 77 i późniejsze lub Mozilla Firefox w wersji 63 i późniejsze; 2. Zamawiający określa: a) dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. pliki o wielkości do 150 MB w formatach: dopuszczalne wszystkie formaty dokumentów, b) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: a. format kodowania treści w obrębie systemu FINN e-ZP - UTF8, b. komunikacja między przeglądarką Wykonawcy a serwerem jest wykonywana przy użyciu bezpiecznego protokołu HTTPS, c. oznaczeniem czasu odbioru danych przez system jest data oraz dokładny czas (hh:mm:ss) - czas lokalny serwera synchronizowany odpowiednim źródłem czasu; 3. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: a) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, b) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem. 4. Złożenie oferty poprzez system FINN e-ZP wymaga posiadania przez Wykonawcę kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 5 dni temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

2 otwarte przetargi w tej chwili

Ostatnie udzielenia