Przejdź do treści
Aperlena

Zakup agregatów prądotwórczych.

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony oczekuje

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382263 z dnia 2026-08-07 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup agregatów prądotwórczych. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Lipsku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670222888 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 1 1.5.2.) Miejscowość: Lipsko 1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatlipsko.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-lipski 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://www.powiatlipski.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup agregatów prądotwórczych. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ab52deb-b6cc-4d9f-a1cf-a705fa06e523 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382263 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016140/03/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup agregatów prądotwórczych 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377321 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: IP.272.6.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 165000 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych wolnych od wad zespołów prądotwórczych dla podmiotów ochrony ludności i obrony cywilnej: a) Zakup wraz z dostawą agregatu prądotwórczego o mocy min. 40 kW, b) Zakup wraz z dostawą agregatu prądotwórczego o mocy min. 180kW. 4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 31682500-5 - Awaryjny sprzęt elektryczny SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy. SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie 2026-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 4 tygodnie temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia