Werdykt Aperlena
Otwarty wyścigŻaden wykonawca nie dominuje: 3 różnych firm wygrało ostatnie 3 porównywalne zamówienia tego zamawiającego w ciągu 5 lat. To naprawdę otwarty wyścig.
Na podstawie 3 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. Jak się oceniamy.
Streszczenie
Streszczenie wygenerowane automatyczniePrzedmiotem zamówienia są naprawy i kontrole techniczne wagonów kolejowych na Słowacji w latach 2027-2029. Zakres obejmuje kontrole techniczne trzech wagonów typu Uaais, czterech wagonów serii RILS oraz specjalnego wagonów towarzyszącego WLADmveer, a także naprawę i konserwację wymienionych wagonów oraz wagonów towarzyszącego w ramach systemów VJP i RAO.
Opis
Warunki postępowania
- Jak oceniane są oferty
- Celková cena za predmet zákazky v EUR bez DPH.: 100 pkt
- Małe firmy
- Zamawiający wskazuje, że to postępowanie jest odpowiednie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
- Składanie ofert
- josephine.proebiz.com/sk/tender/80553/summary
Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.
Startować czy nie?
Sześć pytań, zanim zaangażujesz zespół. Pod każdym to, co wie o nim rejestr. Odpowiedzi należą do Ciebie.
Czy mogę złożyć ofertę?
- Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca. Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.
- Ogłoszenie napisano w języku: słowacki.
- Zaświadczenia z innego kraju UE? Sprawdź odpowiedniki w eCertis
Oficjalne źródło
Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)
Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.
Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 5 godzin temu
Oczekiwana cena zamówienia
- prawdopodobna wartość udzielenia dla tego ogłoszenia, wyliczona z opublikowanej wartości szacunkowej 236 000 €
- od 198 240 € do 236 000 €
Porównywalne zamówienia w tym kraju i tej branży zostały udzielone w medianie za 99% opublikowanej wartości szacunkowej (połowa z nich za od 84% do 100%), na podstawie 29 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat.
Każde zamówienie porównujemy z wartością szacunkową tych samych części, bez umów ramowych. Opublikowana wartość szacunkowa może obejmować opcje i wznowienia, więc niższa cena nie zawsze oznacza rabat.
Ile ten zamawiający płacił wcześniej
Na podstawie 3 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.
- To ogłoszenie
- 236 000 €
- Mediana wartosci
- 570 177 €
- Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
- od 455 588 € do 603 192 €
Szacunek jest niższy niż trzy na cztery wcześniejsze rozstrzygnięcia.
Najnowsze udzielenia
- Naprawa i konserwacja urządzeń ochrony przeciwpożarowej - Naprawa i konserwacja urządzeń EPS 570 177 €
- Slovensko - Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa osobných počítačov, kancelárskeho vybavenia, telekomunikačného a audiovizuálneho vybavenia - Servis a opravy zariadení systému VARVYR a meteostaníc JAVYS, a.s. 340 999 €
- Slovensko - Opravy a údržba elektrických strojov, prístrojov a súvisiaceho vybavenia - Opravy, údržba a servis špeciálnych zariadení pre nakladanie a kontrolu VJP 636 206 €
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
Zamawiający
Pełny profil zamawiającegoJadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.; skrátený názov: JAVYS, a. s.
- ogłoszeń w rejestrze
- 69
- rozstrzygnięć
- 18
- łączna wartość udzielonych zamówień
- 21,8 mln €
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 11
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 44%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 97%
Na podstawie 16 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,1
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 32%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.
Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży
| Firma | Wygrane | Łączna wartość udzielonych zamówień | Ostatnia wygrana |
|---|---|---|---|
| VUJE, a.s. | 1 | 636 206 € | lis 2025 |
| STABIL spol. s r.o. | 1 | 570 177 € | wrz 2026 |
| MicroStep-MIS, spol. s r.o. | 1 | 340 999 € | sty 2026 |
Na podstawie 3 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.
6 otwartych przetargów w tej chwili
- Slowacja - Utrzymanie systemow - Naprawy i konserwacja systemow kontroli i sterowania SKR Zostały 4 dni
- Slowacja - Urzadzenia klimatyzacyjne - Rekonstrukcja urzadzen klimatyzacyjnych w SO639:V1 Zostało 11 dni
- Naprawa i konserwacja urządzeń przeciwpożarowych - Naprawy, konserwacja i kontrole urządzeń przeciwpożarowych Zostało 29 dni
Kontekst rynkowy
Większe niż 48% otwartych ogłoszeń w branży Usługi naprawcze i konserwacyjne w całej Europie.
- otwarte teraz, Usługi naprawcze i konserwacyjne
- 4 748
- mediana otwartych ogłoszeń
- 249 261 €
Kto wygrywa na tym rynku
Wielu dostawcówSłowacja · Usługi naprawcze i konserwacyjne
- liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
- 127
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 14%
- liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
- 57
Na podstawie 175 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 1,5
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 53%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 22%
- udział ofert z innego kraju
- 9%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Podobne przetargi
Otwarte teraz
8
dni do końca
527 200 €
wartość szac.
22
dni na wniosek
56 117 714 €
wartość szac.
14
dni do końca
400 000 €
wartość szac.
2
dni do końca
200 000 €
wartość szac.
4
dni do końca
670 000 €
wartość szac.
Rozstrzygnięte wcześniej
Nie przegap przetargów takich jak ten
7 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Słowacja. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.
Ustaw mój alertAlbo obserwuj tylko jego kod CPV, „Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.