Zamówienia udzielono
- Wartość umowy
- 440 960 €
- Złożonych ofert
- 57 w 64 częściach
- Historia u tego zamawiającego
- 1 pierwsze zamówienie od tego zamawiającego w rejestrze
Opis
64 części
- Część 1
- Pachet reactivi pentru VENTANA "Benchmark Ultra" szacunkowo 1 032 692 € · 24 miesięcy
- Część 2
- Anticorp Bax- IHC, RTU szacunkowo 44 969 € · 24 miesięcy
- Część 3
- Anticorp IRTA1,IHC, RTU szacunkowo 37 474 € · 24 miesięcy
- Część 4
- Anticorp MAL 1 - IHC , RTU szacunkowo 37 474 € · 24 miesięcy
- Część 5
- Anticorp MYD88 - IHC, RTU szacunkowo 37 474 € · 24 miesięcy
- Część 6
- Anticorp MNDA - IHC, RTU szacunkowo 37 474 € · 24 miesięcy
- Część 7
- Anticorp Osteopontin , IHC szacunkowo 23 421 € · 24 miesięcy
- Część 8
- Anticorp Topoisomerase I, IHC, RTU szacunkowo 46 843 € · 24 miesięcy
- Jak oceniane są oferty
- Pretul ofertei
Pokaż kolejne części: 56
- Część 9
- Detergent decontaminare autostainer IHC szacunkowo 2 248 € · 24 miesięcy
- Część 10
- Sondă FISH BCOR de tip Dual Color Break Apart szacunkowo 11 242 € · 24 miesięcy
- Część 11
- Anticorp PRAME-IHC,RTU szacunkowo 9 369 € · 24 miesięcy
- Część 12
- Reactivi pentru diagnostic leucemii acute szacunkowo 565 515 € · 24 miesięcy
- Część 13
- CD2 Pacific Blue szacunkowo 1 086 € · 24 miesięcy
- Część 14
- CD4 PE szacunkowo 1 989 € · 24 miesięcy
- Część 15
- CD5 APC szacunkowo 2 030 € · 24 miesięcy
- Część 16
- CD7 APC szacunkowo 3 240 € · 24 miesięcy
- Część 17
- CD7 FITC szacunkowo 1 786 € · 24 miesięcy
- Część 18
- CD7 FITC 50 teste szacunkowo 1 013 € · 24 miesięcy
- Część 19
- CD8 PerCP-Cy5.5 szacunkowo 1 996 € · 24 miesięcy
- Część 20
- CD10 APC-H7 szacunkowo 8 488 € · 24 miesięcy
- Część 21
- CD11b APC szacunkowo 10 152 € · 24 miesięcy
- Część 22
- CD13 PE szacunkowo 4 737 € · 24 miesięcy
- Część 23
- CD14 APC-H7 szacunkowo 7 722 € · 24 miesięcy
- Część 24
- CD14 APC-eFluor 780 61D3 szacunkowo 1 644 € · 24 miesięcy
- Część 25
- CD14 PE-Cy7 szacunkowo 1 758 € · 24 miesięcy
- Część 26
- CD15 FITC szacunkowo 6 768 € · 24 miesięcy
- Część 27
- CD16 Pacific Blue szacunkowo 1 087 € · 24 miesięcy
- Część 28
- CD19 APC-H7 szacunkowo 10 038 € · 24 miesięcy
- Część 29
- CD19 PE-Cy7 szacunkowo 22 646 € · 24 miesięcy
- Część 30
- CD20 Pacific Blue szacunkowo 1 448 € · 24 miesięcy
- Część 31
- CD22 APC szacunkowo 12 182 € · 24 miesięcy
- Część 32
- CD22 PerCP-Cy5.5 szacunkowo 2 613 € · 24 miesięcy
- Część 33
- CD22 APC szacunkowo 1 492 € · 24 miesięcy
- Część 34
- CD33 APC szacunkowo 16 243 € · 24 miesięcy
- Część 35
- CD34 PerCP-Cy™5.5 szacunkowo 11 975 € · 24 miesięcy
- Część 36
- CD33 APC szacunkowo 3 178 € · 24 miesięcy
- Część 37
- CD38 APC-H7 szacunkowo 21 220 € · 24 miesięcy
- Część 38
- CD38 APCH7 LS198-43 szacunkowo 10 194 € · 24 miesięcy
- Część 39
- CD45 PacOrange szacunkowo 6 209 € · 24 miesięcy
- Część 40
- CD45 eFluor 450 szacunkowo 1 491 € · 24 miesięcy
- Część 41
- CD45 Pac B szacunkowo 2 530 € · 24 miesięcy
- Część 42
- CD56-PE szacunkowo 9 360 € · 24 miesięcy
- Część 43
- CD56 APC szacunkowo 8 121 € · 24 miesięcy
- Część 44
- CD56 APC NCAM 16.2 szacunkowo 2 709 € · 24 miesięcy
- Część 45
- CD71 APC-H7 szacunkowo 4 244 € · 24 miesięcy
- Część 46
- CD79a PE szacunkowo 2 530 € · 24 miesięcy
- Część 47
- CD123 Per CP Cy5.5. szacunkowo 1 564 € · 24 miesięcy
- Część 48
- CD197 (CCR7) PE szacunkowo 1 455 € · 24 miesięcy
- Część 49
- Glycophorin A FITC szacunkowo 1 270 € · 24 miesięcy
- Część 50
- LAIR-1 PE szacunkowo 1 220 € · 24 miesięcy
- Część 51
- FLAER: Alexa Fluor® 488 proaerolysin Liquid format szacunkowo 2 907 € · 24 miesięcy
- Część 52
- HLA-DR Pacific Blue szacunkowo 2 173 € · 24 miesięcy
- Część 53
- PNH Assay szacunkowo 5 971 € · 24 miesięcy
- Część 54
- Anti-kappa light chain Pacific Blue szacunkowo 1 453 € · 24 miesięcy
- Część 55
- Myeloperoxidase FITC szacunkowo 4 047 € · 24 miesięcy
- Część 56
- Chondroitin Sulfate (NG2) PE szacunkowo 42 927 € · 24 miesięcy
- Część 57
- ROR1 PE szacunkowo 2 016 € · 24 miesięcy
- Część 58
- TCL1 APC szacunkowo 1 922 € · 24 miesięcy
- Część 59
- TCRbeta 1 FITC szacunkowo 915 € · 24 miesięcy
- Część 60
- kit peroxidaza szacunkowo 150 € · 24 miesięcy
- Część 61
- Kituri rapide analiza antigen SARS-Cov-2 szacunkowo 5 396 € · 24 miesięcy
- Część 62
- Martori de iradiere a produselor sanguine, Rad-Control Standard, 25 GY Standard ( 1 kit=200 teste) szacunkowo 5 185 € · 24 miesięcy
- Część 63
- Set AFEREZA szacunkowo 140 210 € · 24 miesięcy
- Część 64
- Set transfer szacunkowo 59 966 € · 24 miesięcy
Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.
Oficjalne źródło
Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)
Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.
Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 2 godziny temu
Ile ten zamawiający płacił wcześniej
Na podstawie 113 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.
- To rozstrzygnięcie
- 440 960 €
- Wartość szacunkowa
- 2,4 mln €
- Mediana wartosci
- 592 330 €
- Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
- od 166 576 € do 3,8 mln €
Wartość udzielonego zamówienia mieści się w typowym przedziale.
Najnowsze udzielenia
- România - Antiseptice şi dezinfectante - FURNIZARE ANTISEPTICE si DEZINFECTANTE 721 €
- România - Antiseptice şi dezinfectante - FURNIZARE ANTISEPTICE si DEZINFECTANTE 87 876 €
- România - Echipamente medicale - FURNIZARE ANALIZOR AUTOMAT STANDALONE-proiect CLARA 181 037 €
- România - Antiseptice şi dezinfectante - Furnizare antiseptice , dezinfectante si produse de curatenie 35 525 €
- România - Consumabile medicale - Furnizare consumabile medicale 710 922 €
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
Zamawiający
Pełny profil zamawiającegoInstitutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca
- ogłoszeń w rejestrze
- 269
- rozstrzygnięć
- 213
- łączna wartość udzielonych zamówień
- 462,8 mln €
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 181
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 4%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 62%
Na podstawie 208 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,0
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 29%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Najczęściej udziela zamówień firmom
- MEDIPLUS EXIM; BIO EEL S.R.L.; FARMEXIM S.A.; FILDAS TRADING; ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA; DONA. LOGISTICA; PHARMAFARM; DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L.; FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.; EUROPHARM HOLDING; B.BRAUN MEDICAL
- SIDE GRUP S.R.L.; DNS BIROTICA; ILMANO; PRIMOSTAR S.R.L.; S.C. MILIAN PLAST S.R.L.; FABI TOTAL GRUP S.R.L.; Target Point; S.C. COSAMIRA BIO S.R.L.; MULTI CLEANING SYSTEM; TZMO ROMANIA SRL; DUMITRU BUSINESS HOUSE IMPEX S.R.L.; SC BIOPHARM INTERNATIONAL SRL; INEDIT CLEAN TOTAL; FLYNG IMPEX S.R.L.; CLE
- STRYKER ROMANIA S.R.L.; DIALAB SOLUTIONS
3 otwarte przetargi w tej chwili
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Dostawa żywności i produktów pokrewnych Zostało 14 dni
- Sprzęt medyczny - Dostawa i instalacja sprzętu medycznego Zostało 22 dni
- Usługi wsparcia oprogramowania Zostało 24 dni
Kontekst rynkowy
- otwarte teraz, Sprzęt medyczny i farmaceutyki
- 8 281
- mediana otwartych ogłoszeń
- 306 699 €
Kto wygrywa na tym rynku
Wielu dostawcówRumunia · Sprzęt medyczny i farmaceutyki
- liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
- 6 847
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 2%
- liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
- 483
Na podstawie 9 982 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,2
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 28%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 1%
- udział ofert z innego kraju
- 4%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Podobne przetargi
Otwarte teraz
8
dni do końca
1 251 894 €
wartość szac.
21
dni do końca
392 362 €
wartość szac.
24
dni do końca
587 298 €
wartość szac.
28
dni do końca
191 810 €
wartość szac.
35
dni do końca
756 582 €
wartość szac.
Rozstrzygnięte wcześniej
Nie przegap przetargów takich jak ten
240 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt medyczny i farmaceutyki, Rumunia. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.
Ustaw mój alertAlbo obserwuj tylko jego kod CPV, „Odczynniki laboratoryjne”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.