Werdykt Aperlena
Otwarty wyścigŻaden wykonawca nie dominuje: 18 różnych firm wygrało ostatnie 19 porównywalne zamówienia tego zamawiającego w ciągu 5 lat. To naprawdę otwarty wyścig.
Na podstawie 19 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. Jak się oceniamy.
Opis
34 części
- Część 1
- NIVOLUMABUM fl.10 mg/mL; szacunkowo 3 135 170 € · 24 miesięcy
- Część 2
- PEMBROLIZUMABUM fl. 25 mg/mL; szacunkowo 12 405 067 € · 24 miesięcy
- Część 3
- AMIVANTAMABUM fl. 350 mg/7 mL szacunkowo 1 602 659 € · 24 miesięcy
- Część 4
- ATEZOLIZUMABUM fl. 1200 mg/20 mL szacunkowo 3 935 369 € · 24 miesięcy
- Część 5
- RAMUCIRUMABUM fl. 10 mg/mL; szacunkowo 464 690 € · 24 miesięcy
- Część 6
- CEMIPLIMABUM fl. 50 mg/mL; szacunkowo 4 270 749 € · 24 miesięcy
- Część 7
- DURVALUMABUM fl. 50 mg/mL; szacunkowo 185 795 € · 24 miesięcy
- Część 8
- CARBOPLATINUM fl. 10 mg/mL; szacunkowo 19 342 € · 24 miesięcy
- Jak oceniane są oferty
- Pretul ofertei
- Składanie ofert
- e-licitatie.ro
Pokaż kolejne części: 26
- Część 9
- PACLITAXELUM fl. 6 mg/mL; 30 mg/5 mL szacunkowo 27 165 € · 24 miesięcy
- Część 10
- PACLITAXELUM fl. 6 mg/mL; 100 mg/16,7 mL szacunkowo 48 633 € · 24 miesięcy
- Część 11
- CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 10 mg/10 mL szacunkowo 2 397 € · 24 miesięcy
- Część 12
- CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 25 mg/25 mL szacunkowo 4 707 € · 24 miesięcy
- Część 13
- CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 50 mg/50 mL szacunkowo 10 392 € · 24 miesięcy
- Część 14
- CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 100 mg/100 mL szacunkowo 32 450 € · 24 miesięcy
- Część 15
- PEMETREXEDUM 100 mg/flacon szacunkowo 48 801 € · 24 miesięcy
- Część 16
- PEMETREXEDUM 500 mg/flacon szacunkowo 249 491 € · 24 miesięcy
- Część 17
- PEMETREXEDUM 850 mg/flacon szacunkowo 883 776 € · 24 miesięcy
- Część 18
- PEMETREXEDUM 1000 mg/flacon szacunkowo 445 914 € · 24 miesięcy
- Część 19
- VINORELBINUM 10 mg/mL; 10 mg/1 mL szacunkowo 14 312 € · 24 miesięcy
- Część 20
- VINORELBINUM 10 mg/mL; mg/mL; 50 mg/5 mL szacunkowo 101 273 € · 24 miesięcy
- Część 21
- ETOPOSIDUM fl.20 mg/mL; 100 mg/5 mL szacunkowo 25 615 € · 24 miesięcy
- Część 22
- ETOPOSIDUM fl. 20 mg/mL; 200 mg/10 mL szacunkowo 55 702 € · 24 miesięcy
- Część 23
- DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 20 mg/1 mL szacunkowo 6 224 € · 24 miesięcy
- Część 24
- DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 80 mg/4 mL szacunkowo 24 186 € · 24 miesięcy
- Część 25
- DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 120 mg/6 mL szacunkowo 61 487 € · 24 miesięcy
- Część 26
- DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 140 mg/7 mL szacunkowo 157 230 € · 24 miesięcy
- Część 27
- DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 160 mg/8 mL szacunkowo 16 042 € · 24 miesięcy
- Część 28
- PACLITAXELUM fl. 100 mg/flacon szacunkowo 2 310 230 € · 24 miesięcy
- Część 29
- TOPOTECANUM fl. 1 mg/2 mL szacunkowo 13 642 € · 24 miesięcy
- Część 30
- TOPOTECANUM fl. 4 mg/5 mL szacunkowo 98 369 € · 24 miesięcy
- Część 31
- FILGRASTIMUM fl. 30 MU (300 µg)/0,5 mL szacunkowo 40 736 € · 24 miesięcy
- Część 32
- FILGRASTIMUM fl. 48 MU (480 µg)/0,5 mL szacunkowo 57 149 € · 24 miesięcy
- Część 33
- GEMCITABINUM fl. 200 mg/5,26 mL szacunkowo 7 947 € · 24 miesięcy
- Część 34
- BEVACIZUMABUM fl.25 mg/mL; 400 mg/16 mL szacunkowo 825 442 € · 24 miesięcy
Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.
Startować czy nie?
Sześć pytań, zanim zaangażujesz zespół. Pod każdym to, co wie o nim rejestr. Odpowiedzi należą do Ciebie.
Czy mogę złożyć ofertę?
- Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca. Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.
- Ogłoszenie napisano w języku: rumuński.
- Zaświadczenia z innego kraju UE? Sprawdź odpowiedniki w eCertis
Oficjalne źródło
Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)
Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.
Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 4 godziny temu
Oczekiwana cena zamówienia
- prawdopodobna wartość udzielenia dla tego ogłoszenia, wyliczona z opublikowanej wartości szacunkowej 31 588 154 €
- od 29,7 mln € do 31,6 mln €
Porównywalne zamówienia w tym kraju i tej branży zostały udzielone w medianie za 99% opublikowanej wartości szacunkowej (połowa z nich za od 94% do 100%), na podstawie 215 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat.
Każde zamówienie porównujemy z wartością szacunkową tych samych części, bez umów ramowych. Opublikowana wartość szacunkowa może obejmować opcje i wznowienia, więc niższa cena nie zawsze oznacza rabat.
Ile ten zamawiający płacił wcześniej
Na podstawie 13 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.
- To ogłoszenie
- 31,6 mln €
- Mediana wartosci
- 111 685 €
- Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
- od 22 766 € do 164 904 €
Szacunek jest wyższy niż trzy na cztery wcześniejsze rozstrzygnięcia.
Najnowsze udzielenia
- România - Aparate de tomografie - Echipament de tomografie computerizata +amenajare amplasament si Sistem PACS în cloud pentru imagistica medicala si Licență Soft AI + mentenanța’’ 164 904 €
- România - Echipamente medicale - Echipamente medicale ATI 86 001 €
- România - Echipamente medicale - Echipamente pentru laboratorul de endoscopie bronsica 111 685 €
- România - Reactivi de laborator - Reactivi de Laborator - imunologie 20 643 €
- România - Antineoplazice - MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE 322 556 €
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
Zamawiający
Pełny profil zamawiającegoInstitutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta"
- ogłoszeń w rejestrze
- 67
- rozstrzygnięć
- 28
- łączna wartość udzielonych zamówień
- 4,3 mln €
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 26
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 15%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 68%
Na podstawie 27 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,7
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 33%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży
| Firma | Wygrane | Łączna wartość udzielonych zamówień | Ostatnia wygrana |
|---|---|---|---|
| TUNIC PROD S.R.L. | 2 | lis 2025 | |
| FARMEXIM S.A.; MEDIPLUS EXIM; PHARMAFARM | 1 | 2,0 mln € | wrz 2025 |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL; FARMEXIM S.A.; DR.MAX; FRESENIUS KABI ROMANIA SRL; S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.; FILDAS TRADING S.R.L.; FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.; PFIZER ROMANIA; ROCHE ROMANIA; BIO EEL S.R.L. | 1 | 322 556 € | wrz 2025 |
| DELUXE MEDICRAFTS; CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE; LUAN VISION; CRIO - 2 S.R.L.; RUBICON EDITECH 89 S.R.L.; Nova Fit 2000 S.R.L.; PAUL HARTMANN; GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.; M-G EXIM ROMITALIA S.R.L.; CREATIVE; NAFKA GRUP; ARTISANA MEDICAL S.R.L.; ALCA DUO MEDICAL S.R.L.; BIOLIFE GRUP S. | 1 | 235 808 € | wrz 2025 |
| Mindfully Technologies; SKYER MEDICAL IMAGING | 1 | 164 904 € | maj 2026 |
Na podstawie 19 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.
2 otwarte przetargi w tej chwili
Kontekst rynkowy
Większe niż 96% otwartych ogłoszeń w branży Sprzęt medyczny i farmaceutyki w całej Europie.
- otwarte teraz, Sprzęt medyczny i farmaceutyki
- 7 991
- mediana otwartych ogłoszeń
- 299 910 €
Kto wygrywa na tym rynku
Wielu dostawcówRumunia · Sprzęt medyczny i farmaceutyki
- liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
- 6 817
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 2%
- liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
- 483
Na podstawie 9 938 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,2
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 28%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 1%
- udział ofert z innego kraju
- 4%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Podobne przetargi
Otwarte teraz
8
dni do końca
7 845 987 €
wartość szac.
23
dni do końca
3 887 969 €
wartość szac.
12
dni do końca
1 751 485 €
wartość szac.
22
dni do końca
2 000 983 €
wartość szac.
Rozstrzygnięte wcześniej
Nie przegap przetargów takich jak ten
233 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt medyczny i farmaceutyki, Rumunia. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.
Ustaw mój alertAlbo obserwuj tylko jego kod CPV, „Środki przeciwnowotworowe”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.