Przejdź do treści
Aperlena

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) sprawdzono 9 godzin temu Ogłoszenie o zamówieniu

Włochy - Różne wyroby i produkty medyczne - Dostawa pojemników bezpieczeństwa wstępnie napełnionych formaldehydem (formalin free) dla potrzeb USL Bolonia, USL Imola, USL Ferrara, AOUBO, AOUFE i IOR

Oryginał Italia - Dispositivi e prodotti medici vari - P.A. PER LA FORNITURA DI CONTENITORI DI SICUREZZA PRERIEMPITI DI FORMALDEIDE (FORMALIN FREE) PER LE ESIGENZE DELLE AZIENDE USL DI BOLOGNA, USL DI IMOLA, USL DI FERRARA, AOUBO, AOUFE e IOR

Otwarty Włochy Emilia-Romagna Sprzęt medyczny i farmaceutyki

Zamawiający AZIENDA USL DI BOLOGNA

32 dni do końca

Najważniejsze informacje

Termin
16:00 (UTC+1)
Wartość szacunkowa
3,4 mln €
3 371 752 €
Konkurencja
Otwarty wyścig
  1. Opublikowano
  2. Dzisiaj
  3. Termin składania otwarte 38 dni
  4. Udzielony oczekuje

Termin na oferty

37 dni od publikacji do terminu

Zwykła długość

Ogłoszenia tego rodzaju (Włochy, przetarg nieograniczony, powyżej progu UE) dają w medianie 34 dni, połowa z nich od 29 do 40 dni, na podstawie 20 996 ogłoszeń z ostatnich dwóch lat.

Ten zamawiający daje zwykle 34 dni (mediana z 216 ostatnich postępowań). Nie przedłużył żadnego z 31 terminów, które śledziliśmy od publikacji.

Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Jeśli termin się zmieni lub ogłoszenie zostanie sprostowane, napiszemy do Ciebie. Zaloguj się

Werdykt Aperlena

Otwarty wyścig

Żaden wykonawca nie dominuje: 50 różnych firm wygrało ostatnie 52 porównywalne zamówienia tego zamawiającego w ciągu 5 lat. To naprawdę otwarty wyścig.

Na podstawie 52 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. Jak się oceniamy.

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Otwarte postępowanie undowe w skali europejskiej na dostawę ramową obejmującą cztery lata, podzieloną na odrębne części, pojemników bezpieczeństwa wstępnie napełnionych roztworem formaldehydu (formalin free) dla potrzeb lokalnych jednostek ochrony zdrowia USL Bolonia, USL Imola i USL Ferrara, szpitali uniwersyteckich AOUBO i AOUFE oraz Instytutu Ortopedii Rizzoli (IOR). Pojemniki zawierają wodny roztwór formaldehydu o stężeniu 4%, buforowany do pH 7, odpowiedni do przechowywania próbek histologicznych. Części postępowania określono według objętości napełnienia: od 30 do 40 ml, od 55 do 90 ml, od 160 do 200 ml, od 210 do 300 ml, 500 ml z tolerancją 10 ml oraz 2000 ml.

Opis

GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DI FORNITURA QUADRIENNALE, IN LOTTI SEPARATI, DI CONTENITORI DI SICUREZZA PRERIEMPITI DI FORMALDEIDE (FORMALIN FREE) PER LE ESIGENZE DELLE AZIENDE USL DI BOLOGNA, USL DI IMOLA, USL DI FERRARA, AOUBO, AOUFE e IOR Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 30 e 40.; Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7 , idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 55 e 90.; Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 160 e 200.; Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 210 e 300.; Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina ml 500.Tolleranza 10 ml (da 490 a 510 ml); Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina ml 2000.

6 części

Część 1
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 30 e 40. szacunkowo 1 749 665 € · 49 miesięcy
Część 2
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7 , idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 55 e 90. szacunkowo 581 213 € · 49 miesięcy
Część 3
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 160 e 200. szacunkowo 40 455 € · 49 miesięcy
Część 4
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina in range fra ml 210 e 300. szacunkowo 552 420 € · 49 miesięcy
Część 5
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina ml 500.Tolleranza 10 ml (da 490 a 510 ml) szacunkowo 86 955 € · 49 miesięcy
Część 6
Formaldeide in soluzione acquosa al 4%, tamponata a ph 7, idonea alla conservazione dei campioni istologici.Contenitore pre-riempito con volume di formalina ml 2000. szacunkowo 361 045 € · 49 miesięcy
Jak oceniane są oferty
Jakość

Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.

Startować czy nie?

Sześć pytań, zanim zaangażujesz zespół. Pod każdym to, co wie o nim rejestr. Odpowiedzi należą do Ciebie.

  1. Na Twoją korzyść:

    Czy spełniamy wszystkie warunki udziału?

    Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca.

    Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.

  2. Twoja ocena:

    Czy zrealizujemy to obecnym zespołem?

    Szacowana wartość: 3,4 mln €.

  3. Twoja ocena:

    Czy mamy dwie porównywalne referencje?

    Porównywalne zamówienia należą do branży: Sprzęt medyczny i farmaceutyki.

  4. Na Twoją korzyść:

    Czy termin pozwala przygotować rzetelną ofertę?

    Zostało 32 dni, w tym dni roboczych: 24.

  5. Najpierw sprawdź:

    Czy przy prawdopodobnej cenie zwycięskiej zostaje marża?

    Ten zamawiający udziela zwykle takich zamówień za kwotę od 252 370 € do 1,1 mln €.

    Tutaj umowy są zawierane z medianą 61.2% poniżej szacunku.

  6. Na Twoją korzyść:

    Czy znamy tego zamawiającego?

    Ostatnie porównywalne zamówienia (52) wygrały różne firmy (50).

Czy mogę złożyć ofertę?

  • Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca. Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.
  • Ogłoszenie napisano w języku: włoski.
  • Zaświadczenia z innego kraju UE? Sprawdź odpowiedniki w eCertis

Oficjalne źródło

Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 9 godzin temu

Oczekiwana cena zamówienia

prawdopodobna wartość udzielenia dla tego ogłoszenia, wyliczona z opublikowanej wartości szacunkowej 3 371 752 €
od 1,3 mln € do 2,6 mln €

Porównywalne zamówienia w tym kraju i tej branży zostały udzielone w medianie za 56% opublikowanej wartości szacunkowej (połowa z nich za od 39% do 77%), na podstawie 1 134 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat.

Każde zamówienie porównujemy z wartością szacunkową tych samych części, bez umów ramowych. Opublikowana wartość szacunkowa może obejmować opcje i wznowienia, więc niższa cena nie zawsze oznacza rabat.

Ile ten zamawiający płacił wcześniej

Na podstawie 7 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.

To ogłoszenie
3,4 mln €
Mediana wartosci
380 000 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 252 370 € do 1,1 mln €

Szacunek jest wyższy niż trzy na cztery wcześniejsze rozstrzygnięcia.

Najnowsze udzielenia

Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.

AZIENDA USL DI BOLOGNA

Włochy

ogłoszeń w rejestrze
349
rozstrzygnięć
120
łączna wartość udzielonych zamówień
17,3 mln €

Kto wygrywa jego zamówienia

Wielu dostawców
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
73
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
7%
udział postępowań z podaną wartością szacunkową
90%

Na podstawie 75 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
0%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.

Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży

Na podstawie 52 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.

29 otwartych przetargów w tej chwili

Kontekst rynkowy

Większe niż 84% otwartych ogłoszeń w branży Sprzęt medyczny i farmaceutyki w całej Europie.

otwarte teraz, Sprzęt medyczny i farmaceutyki
7 991
mediana otwartych ogłoszeń
299 910 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Włochy · Sprzęt medyczny i farmaceutyki

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
1 670
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
3%
nowi wykonawcy wśród zwycięzców ostatnich 12 miesięcy
1 375 z 1 439
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
389

Na podstawie 2 607 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach. Nowy: brak zamówienia od tego samego zamawiającego lub na tym samym rynku w dwóch poprzednich latach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
1,9
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
38%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
1%
udział ofert z innego kraju
1%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

263 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt medyczny i farmaceutyki, Włochy. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Różne urządzenia i produkty medyczne”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

32 dni do końca

Otwórz ogłoszenie

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język