Werdykt Aperlena
Otwarty wyścigŻaden wykonawca nie dominuje: 10 różnych firm wygrało ostatnie 10 porównywalne zamówienia tego zamawiającego w ciągu 5 lat. To naprawdę otwarty wyścig.
Na podstawie 10 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. Jak się oceniamy.
Streszczenie
Streszczenie wygenerowane automatycznieProjekt polega na wymianie strategicznego urządzenia służącego do wytwarzania peptydów, cząsteczek niezbędnych we współczesnych badaniach biomedycznych. Peptydy wykorzystywane są zarówno jako kandydaci na leki, jak i jako narzędzia do zrozumienia działania białek zaangażowanych w choroby. Ich znaczenie stale rośnie w dziedzinie zdrowia i biotechnologii. Przedmiotem zakupu jest automatyczny syntetyzator peptydów.
Opis
Warunki postępowania
- Jak oceniane są oferty
- Jakość: 45 procent; Cena: 30 procent; Jakość: 8 procent; Jakość: 3 procent; Jakość: 3 procent; Jakość: 11 procent
- Małe firmy
- Zamawiający wskazuje, że to postępowanie jest odpowiednie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
- Składanie ofert
- marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedS...
Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.
Startować czy nie?
Sześć pytań, zanim zaangażujesz zespół. Pod każdym to, co wie o nim rejestr. Odpowiedzi należą do Ciebie.
Czy mogę złożyć ofertę?
- Przetarg nieograniczony: ofertę może złożyć każdy zainteresowany wykonawca. Powyżej progu unijnego: otwarte dla firm z każdego kraju UE.
- Ogłoszenie napisano w języku: francuski.
- Zaświadczenia z innego kraju UE? Sprawdź odpowiedniki w eCertis
Oficjalne źródło
Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)
Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.
Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 21 godzin temu
Oczekiwana cena zamówienia
- prawdopodobna wartość udzielenia dla tego ogłoszenia, wyliczona z opublikowanej wartości szacunkowej 153 472 €
- od 139 660 € do 153 472 €
Porównywalne zamówienia w tym kraju i tej branży zostały udzielone w medianie za 100% opublikowanej wartości szacunkowej (połowa z nich za od 91% do 100%), na podstawie 53 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat.
Każde zamówienie porównujemy z wartością szacunkową tych samych części, bez umów ramowych. Opublikowana wartość szacunkowa może obejmować opcje i wznowienia, więc niższa cena nie zawsze oznacza rabat.
Ile ten zamawiający płacił wcześniej
Na podstawie 9 porównywalnych zamówień udzielonych przez tego zamawiającego w tej branży w ciągu ostatnich 4 lat.
- To ogłoszenie
- 153 472 €
- Mediana wartosci
- 182 136 €
- Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
- od 141 000 € do 385 454 €
Szacunek mieści się w typowym przedziale.
Najnowsze udzielenia
- Instruments d'optique - Acquisition d’un laser à colorant continu en anneau pour des expériences de spectroscopie laser dans des décharges plasma 182 136 €
- Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) - Acquisition d'une console de spectromètre RMN 850 MHz 644 014 €
- Analyseurs - Acquisition d'un système complet : générateur de signaux microondes modulés large bande (VSG) et analyseur de signaux microondes modulés large bande (VSA) jusqu'à 67GHz 252 926 €
- Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) - Acquisition d'un perméamètre 500°C-500bar 139 579 €
- Spectromètre de masse - ACQUISITION D'UN SPECTROMETRE DE MASSE PAR PLASMA A COUPLAGE INDUCTIF ICP-MS 385 454 €
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
Zamawiający
Pełny profil zamawiającegoCNRS Délégation Centre Limousin Poitou Charente
- ogłoszeń w rejestrze
- 37
- rozstrzygnięć
- 16
- łączna wartość udzielonych zamówień
- 3,1 mln €
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 16
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 19%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 79%
Na podstawie 16 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 1,5
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 53%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 7%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.
Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży
| Firma | Wygrane | Łączna wartość udzielonych zamówień | Ostatnia wygrana |
|---|---|---|---|
| XENOCS SAS | 1 | 875 174 € | sie 2025 |
| BRUKER FRANCE SAS | 1 | 644 014 € | cze 2026 |
| THERMO ELECTRON SAS | 1 | 385 454 € | mar 2026 |
| KEYSIGHT TECHNOLOGIES FRANCE | 1 | 252 926 € | cze 2026 |
| MICRO CONTROLE Spectra-Physics SAS | 1 | 182 136 € | lip 2026 |
Na podstawie 10 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.
4 otwarte przetargi w tej chwili
- Gazy - Umowa ramowa na dostawy azotu i najem pojemników dla platformy PIVOINE Instytutu Spalania, Aerotermiki, Reaktywności i Środowiska (ICARE) Zostały 4 dni
- Usługi naprawy i konserwacji instalacji budynkowych - Konserwacja zapobiegawcza i naprawcza instalacji grzewczych, wentylacyjnych, sanitarnych i hydraulicznych kampusu CNRS w Orleanie Zostały 4 dni
- Przyrządy do kontroli właściwości fizycznych - Zakup urządzenia indentująco-zgarniającego do mechanicznej charakteryzacji cienkich warstw Zostało 7 dni
Kontekst rynkowy
Większe niż 42% otwartych ogłoszeń w branży Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny w całej Europie.
- otwarte teraz, Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny
- 1 648
- mediana otwartych ogłoszeń
- 214 030 €
Kto wygrywa na tym rynku
Wielu dostawcówFrancja · Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny
- liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
- 521
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 5%
- nowi wykonawcy wśród zwycięzców ostatnich 12 miesięcy
- 403 z 427
- liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
- 362
Na podstawie 718 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach. Nowy: brak zamówienia od tego samego zamawiającego lub na tym samym rynku w dwóch poprzednich latach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 2,5
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 26%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 14%
- udział ofert z innego kraju
- 14%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Podobne przetargi
Otwarte teraz
3
dni do końca
171 100 000 €
wartość szac.
7
dni do końca
220 000 €
wartość szac.
Otwarte gdzie indziej w Europie
Planowany
88 574 €
wartość szac.
Dopasowane po znaczeniu między językami, na podstawie słów samych ogłoszeń: ten sam rodzaj zamówienia, otwarty teraz w innym kraju.
Rozstrzygnięte wcześniej
Nie przegap przetargów takich jak ten
34 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny, Francja. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.
Ustaw mój alertAlbo obserwuj tylko jego kod CPV, „Łańcuchowa reakcja polimeryzacji katalizowana przez polimerazę (PCR) w czasie rzeczywistym”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.