Przejdź do treści
Aperlena

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) sprawdzono 2 dni temu Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Niemcy - Naprawa i konserwacja pojazdów wojskowych - wsparcie przemysłowe w obszarze zakładów operacyjnych HIL dla łodzi motorowej

Oryginał Deutschland - Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen - Industrieunterstützung im Bereich der HIL-Betriebsstätten am Motorboot

Udzielony Niemcy Köln Usługi naprawcze i konserwacyjne

Zamawiający HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH

625 000 € wartość szacunkowa

Najważniejsze informacje

Opublikowano
Tryb postępowania
Tryb negocjacyjny
  1. Opublikowano
  2. Udzielony oczekuje

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) nie publikuje daty udzielenia tego zamówienia. Zobacz oficjalne ogłoszenie

Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Składanie ofert zakończone. Udzielenie zamówienia lub sprostowanie tego ogłoszenia: e-mail, gdy rejestr to zobaczy. Zaloguj się

Zamówienia udzielono

EAFT Emder Anlagen- und Fahrzeugtechnik GmbH

Złożona oferta
1 Jedna oferta
Historia u tego zamawiającego
2 zamówienia od tego zamawiającego w rejestrze

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Spółka HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH przyznała ramową umowę na usługi naprawy pojazdów Bundeswehry przy łodzi motorowej, w poziomach utrzymania 2 i 3. Umowa obowiązuje od 01.01.2027 do 31.12.2031 i dotyczy numeru zaopatrzenia 194011030 - 1940-12-193-3315. Planowana ilość wynosi 2 500 godzin napraw, z opcjonalnymi 750 godzinami dodatkowymi, co daje maksymalnie 3 250 godzin. Umowę można opcjonalnie przedłużyć o jeden rok do 31.12.2032 oraz o kolejny rok do 31.12.2033, z planowanym wolumenem 500 godzin rocznie i opcjonalnymi 150 godzinami. Szacowana wartość, obejmująca wszystkie opcje, wynosi 625 000 EUR. Zamówienie otrzymała firma EAFT Emder Anlagen- und Fahrzeugtechnik GmbH.

Opis

Die Rahmenvereinbarung umfasst die Instandsetzungsleistung an Fahrzeugen der Bundeswehr vom 01.01.2027 bis 31.12.2031 am Motorboot in den Instandhaltungsstufen 2/3 mit folgender MPO / Versorgungsnummer: 194011030 - 1940-12-193-3315 - MOTORBOOT 3 -- Siehe auch Anlage 1 - LB (Leistungsbeschreibung) und deren Anhang A. --- Die Planmenge für den Leistungszeitraum 01.01.2027 bis 31.12.2031 beträgt insgesamt 2.500 Instandsetzungsstunden. Optional können zusätzlich insgesamt 750 Instandsetzungsstunden (Mengenoption) beauftragt werden. Die Planmenge und die optional zu beauftragende Menge ergeben mit 3.250 Stunden die Obergrenze der Rahmenvereinbarung. Sobald die Obergrenze ausgeschöpft ist, verliert die Rahmenvereinbarung ihre Wirksamkeit. Optional kann die Rahmenvereinbarung um ein Jahr bis zum 31.12.2032 und um ein weiteres Jahr bis zum 31.12.2033 verlängert werden (Verlängerungsoption). Die Planmenge für den Zeitraum der optionalen Verlängerung beträgt 500 Instandsetzungsstunden pro Jahr. Zusätzlich können optional 150 Instandsetzungsstunden (Mengenoption) beauftragt werden. Die Obergrenze der optionalen Verlängerung beträgt 650 Instandsetzungsstunden pro Jahr. Der Auftraggeber hat keine Verpflichtung zum Abruf der prognostizierten Gesamtmenge. // Schätzwert für den Leistungszeitraum inkl. Mengenoption: 445.000 EUR / Gesamter Schätzwert inkl. aller Optionen: 625.000 EUR

Warunki postępowania

Jak oceniane są oferty
Leistung: 50 pkt; Angebotspreis: 50 pkt

Tak, jak podaje je oficjalne ogłoszenie.

Oficjalne źródło

Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 2 dni temu

Ile płaci ten rynek

Zamawiający ma w tej branży za mało własnych rozstrzygnięć, dlatego pokazujemy przedział ostatnich rozstrzygnięć (320) w branży Usługi naprawcze i konserwacyjne w kraju: Niemcy.

To ogłoszenie
625 000 €
Mediana wartosci
431 809 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 227 259 € do 954 135 €

Szacunek mieści się w typowym przedziale.

Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.

HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH

Niemcy

ogłoszeń w rejestrze
392
rozstrzygnięć
171
łączna wartość udzielonych zamówień
8,1 mln €

Kto wygrywa jego zamówienia

Wielu dostawców
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
84
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
21%
udział postępowań z podaną wartością szacunkową
13%

Na podstawie 151 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
3,8
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
19%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
1%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Najczęściej udziela zamówień firmom

  1. Rheinmetall Landsysteme GmbH 14 zamówień
  2. KNDS Deutschland GmbH & Co. KG 11 zamówień
  3. SCHÜLER Wehrtechnik GmbH 7 zamówień

38 otwartych przetargów w tej chwili

Kontekst rynkowy

otwarte teraz, Usługi naprawcze i konserwacyjne
4 682
mediana otwartych ogłoszeń
253 000 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Niemcy · Usługi naprawcze i konserwacyjne

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
897
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
4%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
506

Na podstawie 1 217 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
2,9
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
26%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
2%
udział ofert z innego kraju
1%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

53 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Niemcy. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów wojskowych”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język