Povodí Moravy, s.p.
172 ogłoszenia w rejestrze, 2 otwarte teraz. 130 udzielonych zamówień, łącznie 48,2 mln €.
Główne branże Usługi architektoniczne i inżynieryjne 99, Usługi rolnicze i leśne 27, Maszyny rolnicze 10, Sprzęt transportowy i pojazdy 10, Ropa naftowa, paliwa i energia 5, Maszyny górnicze i budowlane 5
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 70 zamówień 20,8 mln €
- 2025 47 zamówień 10,1 mln €
- 2024 6 zamówień 10,8 mln €
- 2023 1 zamówienie
- 2022 1 zamówienie 6,5 mln €
- 1,0 mln €
- 10,0 mln €
- największe, 12,4 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- AGROPROJEKT PSO s.r.o. 12 kontraktów 566 362 €
- AQUA CENTRUM Břeclav, s.r.o. 11 kontraktów 221 393 €
- VZD INVEST s.r.o. 10 kontraktów 500 386 €
- Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. 8 kontraktów 891 893 €
- ČEPRO, a.s. 5 kontraktów 981 621 €
- Sterplan a.s. 5 kontraktów 936 590 €
- Aleksandar Mihnev Aleksandrov 5 kontraktów 126 682 €
- Ing. Vít Pučálek 5 kontraktów 72 599 €
Udziały w 114 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w marzec i kwiecień.
Następna prawdopodobna fala: marzec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 2 415 202 €
- Mediana ostatnich 161 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 172 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Usługi architektoniczne i inżynieryjne
- wartość udzielenia jako udział w wartości szacunkowej (mediana)
- 96%
- połowa od 84% do 121%, z 61 rozstrzygnięć
Mediany z 70 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 2
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 32 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 42
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 29%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 114 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 5,6
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 7%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Otwarty
1 652 893 €
wartość szac.
Zamknięty
326 931 €
wartość szac.
Zamknięty
326 931 €
wartość szac.
Zamknięty
326 931 €
wartość szac.
Zamknięty
12 396 694 €
wartość szac.
Zamknięty
1 652 893 €
wartość szac.
Zamknięty
204 332 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
204 332 €
wartość szac.
Zamknięty
204 332 €
wartość szac.
Zamknięty
2 415 202 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
2 415 202 €
wartość szac.
Zamknięty
122 599 €
wartość szac.