Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
38 ogłoszeń w rejestrze, 2 otwarte teraz. 17 udzielonych zamówień, łącznie 12,6 mln €.
Główne branże Oprogramowanie i systemy informatyczne 12, Usługi biznesowe 11, Usługi informatyczne 9, Maszyny biurowe i komputery 4, Środowisko, ścieki i sprzątanie 2
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 7 zamówień 5,0 mln €
- 2025 7 zamówień 7,7 mln €
- 100 000 €
- 1,0 mln €
- największe, 1,7 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- REMMARK, a.s. 2 kontrakty 1 450 756 €
- Data Force, s.r.o.; DATECO, s.r.o. 1 kontrakt 1 652 893 €
- Aricoma Systems a.s. 1 kontrakt 1 652 893 €
- O2 Czech Republic a.s.; SOLEDPRO s.r.o.; BossCan ComPrint spol. s r.o. 1 kontrakt 1 634 655 €
- SmartDORLAND, a.s.; KNOWORIGIN s.r.o.; REMMARK, a.s. 1 kontrakt 1 562 371 €
- REMMARK, a.s.; KNOWORIGIN s.r.o. 1 kontrakt 1 466 942 €
- REMMARK, a.s.; KNOWORIGIN s.r.o.; SmartDORLAND, a.s.; Omnimedia s.r.o. 1 kontrakt 1 450 756 €
- ICT NWT s.r.o. 1 kontrakt 735 109 €
Udziały w 14 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w lipiec i październik.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 454 583 €
- Mediana ostatnich 30 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 38 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 27 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 76%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 13
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 29%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 76%
Na podstawie 14 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 4,0
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 25%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
454 527 €
wartość szac.
Zamknięty
454 639 €
wartość szac.
Zamknięty
449 530 €
wartość szac.
Zamknięty
404 577 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
367 797 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
245 198 €
wartość szac.
Zamknięty
735 595 €
wartość szac.
Zamknięty
469 963 €
wartość szac.
Zamknięty
469 963 €
wartość szac.