Miasto Gliwice; Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Gliwicach - Pełnomocnik Zamawiającego
13 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 11 udzielonych zamówień, łącznie 9,7 mln €.
Główne branże Roboty budowlane 11, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 2
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 0 zamówień
- 2025 11 zamówień 9,7 mln €
- 200 000 €
- 2,0 mln €
- największe, 4,1 mln €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. - Lider konsorcjum - Pełnomocnik; Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. - Partner konsorcjum 3 kontrakty 1 167 737 €
- Przedsiębiorstwo Budowlano Melioracyjne „TOLOS” Piotr Walczak i wspólnicy sp.k. 1 kontrakt 4 078 372 €
- Instbud Sp. z o.o. 1 kontrakt 1 416 529 €
- Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A; MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemykowego S.A. 1 kontrakt 1 328 633 €
- TURRIM Inżynieria Industrialna Sp. z o.o. - Lider konsorcjum; Przedsiębiorstwo Inżynieryjne TRANSWATER Anna Jasińska - partner konsorcjum 1 kontrakt 1 194 963 €
- TURRIM Inżynieria Industrialna Sp. z o.o.; Przedsiębiorstwo Inżynieryjne TRANSWATER Anna Jasińska 1 kontrakt 220 137 €
- ZDI Sp. z o.o. 1 kontrakt 137 273 €
- PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTÓW ULIC I MOSTÓW S.A. 1 kontrakt 56 107 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w grudzień i styczeń.
Następna prawdopodobna fala: grudzień 2026.
- Typowa wartość zamówienia
- 19 346 261 €
- Mediana ostatnich 13 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 13 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- -97.8%
Mediany z 10 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 9
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 45%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
19 346 261 €
wartość szac.
Udzielony
50 972 €
wartość umowy
Udzielony
1 328 633 €
wartość umowy
Udzielony
1 194 963 €
wartość umowy
Udzielony
220 137 €
wartość umowy
Udzielony
1 416 529 €
wartość umowy
Udzielony
56 107 €
wartość umowy
Udzielony
299 086 €
wartość umowy
Udzielony
426 925 €
wartość umowy
Udzielony
441 726 €
wartość umowy
Udzielony
4 078 372 €
wartość umowy