Fondazione Bruno Kessler
29 ogłoszeń w rejestrze, 2 otwarte teraz. 15 udzielonych zamówień, łącznie 24,8 mln €.
Główne branże Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny 8, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 5, Sprzęt medyczny i farmaceutyki 4, Maszyny przemysłowe 4, Maszyny elektryczne 3, Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe 2
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 7 zamówień 12,5 mln €
- 2025 6 zamówień 12,3 mln €
- 500 000 €
- 5,0 mln €
- największe, 8,8 mln €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Canon Europa N.V.; Tokyo Electron Limited 1 kontrakt 8 800 000 €
- Ion Beam Services 1 kontrakt 5 000 300 €
- Aixemtec GmbH; ANRITSU SRL; S3ALLIANCE SRL; CABIOTEC SRL 1 kontrakt 2 247 200 €
- G. GAMBETTI KENOLOGIA; ASSING SPA 1 kontrakt 1 330 400 €
- Green Innovation AD; simplifhy SB srl; BluEnergy Revolution s.coop.r.l. 1 kontrakt 1 262 400 €
- AVL Italia S.r.l. 1 kontrakt 1 235 000 €
- Consorzio Lavoro Ambiente soc. Coop 1 kontrakt 1 025 936 €
- SENTECH Instruments GmbH; Eumetrys 1 kontrakt 840 000 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w sierpień i lipiec.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 2 081 900 €
- Mediana ostatnich 27 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 29 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 33 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 11
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 27%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 100%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 1,8
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 39%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Zamknięty
1 960 600 €
wartość szac.
Zamknięty
1 960 600 €
wartość szac.
Zamknięty
2 081 900 €
wartość szac.
Zamknięty
2 341 200 €
wartość szac.
Zamknięty
1 300 000 €
wartość szac.
Zamknięty
5 000 300 €
wartość szac.
Zamknięty
2 341 200 €
wartość szac.
Zamknięty
1 300 000 €
wartość szac.
Zamknięty
5 000 300 €
wartość szac.
Zamknięty
1 183 500 €
wartość szac.
Zamknięty
8 800 000 €
wartość szac.
Udzielony
1 471 800 €
wartość umowy
Udzielony
2 081 900 €
wartość szac.
Udzielony
1 183 500 €
wartość szac.
Udzielony
1 330 400 €
wartość umowy