COMMUNE DE MARGNY LES COMPIEGNE
15 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 11 udzielonych zamówień, łącznie 1,6 mln €.
Główne branże Roboty budowlane 6, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 2, Środowisko, ścieki i sprzątanie 2, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 1, Materiały budowlane 1, Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 8 zamówień 913 556 €
- 2025 1 zamówienie 108 768 €
- 20 000 €
- 200 000 €
- największe, 284 214 €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Groupe LOISELEUR Hauts de France Grand Paris 4 kontrakty 467 405 €
- DURANET 1 kontrakt 510 650 €
- Newrest Restauration 1 kontrakt 284 214 €
- PARIS NORD ASSURANCES; SMACL; WILLIS TOWERS WATSON 1 kontrakt 108 768 €
- RBLS FAIVRE 1 kontrakt 95 478 €
- GROUPEMENT ISARA ARCHITECTES ASSOCIES / DIATECHNIE / PERPECTIVES 1 kontrakt 54 462 €
- DIATECHNIE 1 kontrakt 54 462 €
- EIFFAGE CONSTRUCTION PICARDIE 1 kontrakt 11 997 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w wrzesień i styczeń.
Następna prawdopodobna fala: styczeń 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 110 933 €
- Mediana ostatnich 8 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 15 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 6 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 8
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 55%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
95 478 €
wartość umowy
Udzielony
11 997 €
wartość umowy
Udzielony
54 462 €
wartość umowy
Udzielony
510 650 €
wartość umowy
Udzielony
108 768 €
wartość umowy