Châteauroux Métropole
23 ogłoszenia w rejestrze, 1 otwarte teraz. 11 udzielonych zamówień, łącznie 9,6 mln €.
Główne branże Roboty budowlane 10, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 3, Materiały budowlane 2, Skóra i tekstylia 1, Usługi informatyczne 1, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 6 zamówień 2,6 mln €
- 2025 4 zamówienia 386 333 €
- 50 000 €
- 500 000 €
- największe, 756 000 €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- ENGIE ENERGIE SERVICES - ENGIE SOLUTIONS 1 kontrakt 6 645 219 €
- ROGER MARTIN CENTRE VAL DE LOIRE 1 kontrakt 756 000 €
- P.DUCROT 1 kontrakt 630 000 €
- EUROVIA CENTRE LOIRE 1 kontrakt 597 013 €
- ARTEC ( courtier mandataire du groupement conjoint formé avec MAF assureur, 189 boulevard Malesherbes - 75856 paris cedex 17- SIRET: 784647349); ASCCO INTERNATIONAL courtier (mandataire du groupement conjoint formé avec AXA France IARD- 313 Terrasses de l'Arche - 92727 Nanterre cedex - siret: 722057 1 kontrakt 296 262 €
- GANTHA 1 kontrakt 249 258 €
- CAZORLA TP. 1 kontrakt 165 338 €
- SARL ENTREPRISE JEANDROT 1 kontrakt 165 112 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w sierpień i lipiec.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 423 136 €
- Mediana ostatnich 6 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 23 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Roboty budowlane
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- 0%
Mediany z 6 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Jak prowadzi postępowania
- zwykły termin na oferty
- 30 dni
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 0%
Wartości szacunkowe na podstawie jego postępowań z ostatnich 3 lat, terminy na oferty z ostatnich 2. Przedłużenia terminów tylko tam, gdzie źródło aktualizuje samo ogłoszenie (TED publikuje sprostowania jako osobne ogłoszenia, więc jego zamawiający nie mają żadnych).
Kto wygrywa jego zamówienia
Wielu dostawców- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 11
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 27%
- udział postępowań z podaną wartością szacunkową
- 0%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
165 112 €
wartość umowy
Udzielony
165 338 €
wartość umowy
Udzielony
756 000 €
wartość umowy
Udzielony
630 000 €
wartość umowy
Udzielony
249 258 €
wartość umowy
Udzielony
6 645 219 €
wartość umowy