ACI INFORMATICA S.P.A.
14 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 13 udzielonych zamówień, łącznie 9,6 mln €.
Główne branże Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 7, Usługi biznesowe 2, Meble i sprzęt AGD 2, Środowisko, ścieki i sprzątanie 1, Odzież i obuwie 1, Usługi informatyczne 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 1 zamówienie 426 346 €
- 2025 11 zamówień 6,8 mln €
- 2024 1 zamówienie 2,4 mln €
- 200 000 €
- 2,0 mln €
- największe, 2,6 mln €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- AXA ASSICURAZIONI S.P.A. 3 kontrakty 1 434 175 €
- Revo Insurance Spa 2 kontrakty 405 000 €
- RTI Optimum Media Direction S.r.l. (Mandataria) - Kidea S.r.l. (mandante) 1 kontrakt 2 642 760 €
- B. & B. SERVICE SOCIETA COOPERATIVA 1 kontrakt 2 370 978 €
- TeamSystem S.p.A. 1 kontrakt 1 046 159 €
- Pomilio Blumm S.r.l. 1 kontrakt 734 671 €
- Apogeo S.r.l. SB 1 kontrakt 426 346 €
- JAKALA S.P.A. S.B. 1 kontrakt 377 898 €
Udziały w 13 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w lipiec i sierpień.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 918 425 €
- Mediana ostatnich 12 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 14 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- -52%
Mediany z 7 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 10
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 46%
Na podstawie 13 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
1 046 159 €
wartość umowy
Udzielony
383 206 €
wartość umowy
Udzielony
734 671 €
wartość umowy
Udzielony
2 642 760 €
wartość umowy
Udzielony
202 500 €
wartość umowy
Udzielony
383 206 €
wartość umowy
Udzielony
667 763 €
wartość umowy
Udzielony
2 370 978 €
wartość umowy