Vai al contenuto
Aperlena

Zakup czujników dynamometrycznych

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Aggiudicata

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386792 z dnia 2026-08-11 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup czujników dynamometrycznych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki 1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24 1.5.2.) Miejscowość: Kraków 1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155 1.5.4.) Województwo: małopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/297019/notice/public/details 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup czujników dynamometrycznych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc5622df-eac5-4b79-93db-31ee4646c3ae 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386792 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078845/09/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.25 System do optymalizacji pracy, nastawów oraz przekształcenia energii- czujniki dynamometryczne 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Centrum Zaawansowanych Rozwiązań CeZaR Projektowanie - Wytwarzanie - Eksploatowanie - Wycofanie (projekt numer FEMP.01.04-IZ.00-0272/24) 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285794 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/075/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Komplet czujników wieloskładnikowych (wag tensometrycznych) - 1 zestaw 4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 38400000-9 - Przyrządy do badania właściwości fizycznych 38420000-5 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy 38521000-3 - Skanery ciśnieniowe 4.5.5.) Wartość części: 182494,10 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Komplet 1-osiowych czujników siły - 1 zestaw 4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 38400000-9 - Przyrządy do badania właściwości fizycznych 38420000-5 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy 38521000-3 - Skanery ciśnieniowe 4.5.5.) Wartość części: 88102,96 PLN SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA Część 1 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY (dla części 1) 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221400 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1) 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie Wykonawca 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca 7.3.)

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 settimane fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

3 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Apparecchiature di laboratorio e di precisione
5.629.151 €
1.901 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
128 avvisi tracciati · 70 aggiudicati
15.625.637 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Apparecchiature di laboratorio e di precisione · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso