Aller au contenu
Aperlena

Zakup czujników dynamometrycznych

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386792 z dnia 2026-08-11 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup czujników dynamometrycznych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki 1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24 1.5.2.) Miejscowość: Kraków 1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155 1.5.4.) Województwo: małopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/297019/notice/public/details 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup czujników dynamometrycznych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc5622df-eac5-4b79-93db-31ee4646c3ae 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386792 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078845/09/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.25 System do optymalizacji pracy, nastawów oraz przekształcenia energii- czujniki dynamometryczne 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Centrum Zaawansowanych Rozwiązań CeZaR Projektowanie - Wytwarzanie - Eksploatowanie - Wycofanie (projekt numer FEMP.01.04-IZ.00-0272/24) 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285794 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/075/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Komplet czujników wieloskładnikowych (wag tensometrycznych) - 1 zestaw 4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 38400000-9 - Przyrządy do badania właściwości fizycznych 38420000-5 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy 38521000-3 - Skanery ciśnieniowe 4.5.5.) Wartość części: 182494,10 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Komplet 1-osiowych czujników siły - 1 zestaw 4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 38400000-9 - Przyrządy do badania właściwości fizycznych 38420000-5 - Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów 38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy 38521000-3 - Skanery ciśnieniowe 4.5.5.) Wartość części: 88102,96 PLN SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA Część 1 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY (dla części 1) 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221400 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1) 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie Wykonawca 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca 7.3.)

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 3 semaines

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

3 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de laboratoire & de précision
5 575 109 €
2 064 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
129 avis suivis · 71 attribués
15 625 637 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de laboratoire & de précision · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte