Aller au contenu
Aperlena

Zakup samochodu osobowego

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu osobowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubartowski 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019193 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Słowackiego 1.5.2.) Miejscowość: Lubartów 1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlubartowski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlubartowski.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2610003-5642-48bc-8265-26b22290077f 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu osobowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2610003-5642-48bc-8265-26b22290077f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180144 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042984/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup samochodu osobowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162385 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZPB.272.13.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 200035,40 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego o niżej wymienionym parametrach minimalnych: 1)Rok produkcji: 2026(nowy samochód); 2)Liczba miejsc:5; 3)Typ nadwozia: SUV; 4)Rodzaj paliwa diesel; 5)Pojemność silnika od 1900 cm3 do 2400 cm3; 6)Moc silnika min. 190 KM; 7)Skrzynia biegów Automatyczna; 8)Napęd 4x4; 9)Kolor nadwozia srebrny, zielony, czarny lub inny stonowany; 10)Klimatyzacja wymagana (automatyczna 3 strefowa); 11)Elektryczne ogrzewana przednia szyba; 12)Elektryczna regulacja przednich foteli; 13)Systemy bezpieczeństwa min. 7 poduszek powietrznych, kontrola trakcji, asystent utrzymania pasa ruchu, automatyczne światła z czujnikiem zmierzchu wycie-raczki z czujnikiem deszczu, tempomat adaptacyjny, ABS, kamera cofania; 14)Dodatkowe wyposażenie centralny zamek, elektryczne szyby przód i tył, hak holowniczy elektrycznie zwalniany; 15)Norma emisji spalin minimum Euro 6. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), ponieważ w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty. 2026-04-01 Biulet

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
28 956 323 €
5 742 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
21 avis suivis · 10 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer