Aller au contenu
Aperlena.com

România - Păcură - Achiziție păcură ușoară cu conţinut de sulf de maxim 1%

Ouvert Avis de marché 35 jours restants
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Aujourd'hui
  3. Date limite ouvert 35 jours
  4. Attribué

Description

Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile. Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara și Depozitul Brad din localitatea Brad, strada Vânătorilor, nr. FN, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile.

Source officielle

Source : TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) il y a 1 heure

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

3 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Pétrole, carburants & énergie
16 506 681 €
2 086 ouverts en Europe actuellement 93% en dessous de la moyenne du secteur
Historique de l'acheteur sur Aperlena
6 avis suivis · 2 attribués
731 289 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Pétrole, carburants & énergie · Roumanie. Gratuit.

Créer mon alerte

35 jours restants

Source