Vai al contenuto
Aperlena.com

România - Păcură - Achiziție păcură ușoară cu conţinut de sulf de maxim 1%

Aperta Bando di gara 35 giorni rimasti
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Oggi
  3. Scadenza aperta 35 giorni
  4. Aggiudicata

Descrizione

Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile. Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara și Depozitul Brad din localitatea Brad, strada Vânătorilor, nr. FN, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile.

Fonte ufficiale

Fonte: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 1 ora fa

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

3 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Petrolio, carburanti ed energia
16.506.681 €
2.086 aperte ora in Europa 93% sotto la media del settore
Storico della stazione appaltante su Aperlena
6 avvisi tracciati · 2 aggiudicati
731.289 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Petrolio, carburanti ed energia · Romania. Gratis.

Crea il mio avviso

35 giorni rimasti

Fonte