Saltar al contenido
Aperlena

Zakup sceny plenerowej

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Adjudicada pendiente

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336418 z dnia 2026-07-10 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup sceny plenerowej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smołdzino 1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Smołdzino 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000551763 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 3 1.5.2.) Miejscowość: Smołdzino 1.5.3.) Kod pocztowy: 76-214 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski 1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 811 72 15 1.5.8.) Numer faksu: +48 59 811 74 60 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smoldzino.com.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.smoldzino.com.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8efa7999-0577-412b-8252-b63c5efdde4f 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sceny plenerowej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8efa7999-0577-412b-8252-b63c5efdde4f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336418 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040939/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup sceny plenerowej 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195560 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP1.271.2.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, nieużywanej mobilnej sceny plenerowej w postaci przyczepy na kołach, przeznaczonej do organizacji wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i promocyjnych, w tym koncertów, festynów, spotkań plenerowych oraz innych imprez o charakterze publicznym. 4.5.3.) Główny kod CPV: 44212320-8 - Konstrukcje różne 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297660 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383277,84 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 383277,84 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALSPAW GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6222788575 7.3.3) Ulica: Batorego 29 7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski 7.3.5) Kod pocztowy: 63-300 7.3.6.) Województwo: wielkopolskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 383277,84 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-20 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 mes

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

1 licitación abierta ahora mismo

Adjudicaciones recientes

Historial de cambios

Cada vez que una fuente oficial ha vuelto a publicar este anuncio con contenido distinto. Vigilamos todas las fuentes que indexamos, incluidas las copias regionales del mismo anuncio.

  1. Léelo antes de presentarte
    • Objeto y criterios: Se ha ampliado la descripción. Reléela antes de presentarte.

Sigue esta licitación y te escribimos en cuanto cambie. Crear cuenta