Saltar al contenido
Aperlena

ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

Cerrada Anuncio de licitación
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Fecha límite abierta 8 días
  3. Adjudicada pendiente

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378468 z dnia 2026-08-05 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2 1.5.2.) Miejscowość: Łańcut 1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100 1.5.4.) Województwo: podkarpackie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski 1.5.7.) Numer telefonu: 172256971 1.5.8.) Numer faksu: 172256970 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378468 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040128/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup klastra wysokiej dostępności wraz z oprogramowaniem oraz przełączniki sieciowe i klawiatury mechaniczne do komputerów 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Łańcuckim” realizowanego w ramach konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2. - „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” w ramach Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)”. 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 2. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 3. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 5. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 4 semanas

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes