Vai al contenuto
Aperlena

Zakup subskrypcji oprogramowania VMware

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Aggiudicata

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360007 z dnia 2026-07-24 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup subskrypcji oprogramowania VMware SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U 1.5.2.) Miejscowość: Białystok 1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cui.bialystok.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f30e682c-2c85-4c17-855f-997970f9816d 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność wdrażanie i utrzymywanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup subskrypcji oprogramowania VMware 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f30e682c-2c85-4c17-855f-997970f9816d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360007 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320646 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.232.9.2026.MC 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie ciągłości funkcjonowania oraz rozbudowa środowiska wirtualizacyjnego poprzez: 1) przedłużenie (odnowienie) posiadanych przez Zamawiającego subskrypcji VMware vSphere Fundation na okres 24 miesięcy od dnia 16.12.2027 r. do dnia 15.12.2029 r.; 2) rozszerzenie posiadanego zakresu licencyjnego poprzez zakup dodatkowych subskrypcji VMware vSphere Fundation obejmujących 160 rdzeni (core) z okresem obowiązywania od dnia 27.11.2026 r. do dnia 15.12.2029 r. 2. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ - OPZ oraz Załącznikiem nr 2 do SWZ - Projekt umowy. 4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 806757,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 888552,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 806757,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Decsoft S.A. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210083578 7.3.4) Miejscowość: Warszawa 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 691506,00 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE Okres realizacji - 10 dni roboczych od

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 mese fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

1 gara aperta in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Software e sistemi informatici
57.773.447 €
2.458 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
24 avvisi tracciati · 11 aggiudicati
176.311 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Software e sistemi informatici · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso