Aller au contenu
Aperlena

Zakup subskrypcji oprogramowania VMware

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360007 z dnia 2026-07-24 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup subskrypcji oprogramowania VMware SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U 1.5.2.) Miejscowość: Białystok 1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cui.bialystok.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f30e682c-2c85-4c17-855f-997970f9816d 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność wdrażanie i utrzymywanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup subskrypcji oprogramowania VMware 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f30e682c-2c85-4c17-855f-997970f9816d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360007 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320646 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.232.9.2026.MC 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie ciągłości funkcjonowania oraz rozbudowa środowiska wirtualizacyjnego poprzez: 1) przedłużenie (odnowienie) posiadanych przez Zamawiającego subskrypcji VMware vSphere Fundation na okres 24 miesięcy od dnia 16.12.2027 r. do dnia 15.12.2029 r.; 2) rozszerzenie posiadanego zakresu licencyjnego poprzez zakup dodatkowych subskrypcji VMware vSphere Fundation obejmujących 160 rdzeni (core) z okresem obowiązywania od dnia 27.11.2026 r. do dnia 15.12.2029 r. 2. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ - OPZ oraz Załącznikiem nr 2 do SWZ - Projekt umowy. 4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 806757,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 888552,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 806757,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Decsoft S.A. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210083578 7.3.4) Miejscowość: Warszawa 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 691506,00 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE Okres realizacji - 10 dni roboczych od

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

1 marché ouvert actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Logiciels & systèmes d'information
57 773 447 €
2 458 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
24 avis suivis · 11 attribués
176 311 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Logiciels & systèmes d'information · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte