Vai al contenuto
Aperlena

Zakup i dostawa switchy

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Aggiudicata

Descrizione

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup i dostawa switchy SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W STASZOWIE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000302391 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 78 1.5.2.) Miejscowość: Staszów 1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalstaszow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalstaszow.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b99ae588-08eb-4d36-a5c3-d8120f4b89dc 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa switchy 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b99ae588-08eb-4d36-a5c3-d8120f4b89dc 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326340 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: KPOD.07.03-IP.10-0025/25 pn.” Zwiększenie efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdrowia poprzez transformację cyfrową SPZZOZ w Staszowie” 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309508 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: DZPiZ-380-30/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa switchy” w ramach programu nr KPOD.07.03-IP.10-0025/25 pn. ”Zwiększenie efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdrowia poprzez transformację cyfrową SPZZOZ w Staszowie” współfinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności - Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: - Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia - Parametry wymagane, - Załącznik nr 3 - Formularz asortymentowo cenowy, - załącznik nr 4 - Projekt umowy. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH - Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia - od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację - nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.: 1. Łagodzenie zmian klimatu, 2. Przystosowanie do zmian klimatu, 3. Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi, 4. Gospodarka o obiegu z

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 mese fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per ufficio ed elaboratori
11.930.465 €
2.608 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
75 avvisi tracciati · 37 aggiudicati
5.029.555 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per ufficio ed elaboratori · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso