Aller au contenu
Aperlena

Zakup i dostawa switchy

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup i dostawa switchy SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W STASZOWIE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000302391 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 78 1.5.2.) Miejscowość: Staszów 1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalstaszow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalstaszow.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b99ae588-08eb-4d36-a5c3-d8120f4b89dc 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa switchy 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b99ae588-08eb-4d36-a5c3-d8120f4b89dc 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326340 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: KPOD.07.03-IP.10-0025/25 pn.” Zwiększenie efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdrowia poprzez transformację cyfrową SPZZOZ w Staszowie” 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309508 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: DZPiZ-380-30/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa switchy” w ramach programu nr KPOD.07.03-IP.10-0025/25 pn. ”Zwiększenie efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdrowia poprzez transformację cyfrową SPZZOZ w Staszowie” współfinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności - Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: - Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia - Parametry wymagane, - Załącznik nr 3 - Formularz asortymentowo cenowy, - załącznik nr 4 - Projekt umowy. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH - Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia - od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację - nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.: 1. Łagodzenie zmian klimatu, 2. Przystosowanie do zmian klimatu, 3. Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi, 4. Gospodarka o obiegu z

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Machines de bureau & informatiques
12 141 974 €
2 751 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
75 avis suivis · 37 attribués
5 029 555 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Machines de bureau & informatiques · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte