Aller au contenu
Aperlena

Zakup serwera do programu pocztowego

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup serwera do programu pocztowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20 1.5.2.) Miejscowość: Będzin 1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki 1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 92 38 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://umbedzin.logintrade.net/zapytania_email,217318,64c37eaa4e5911cb330c71b7ec747180.html 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup serwera do programu pocztowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-455528be-8f03-4098-a78e-af82d40679c4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00055102 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049664/28/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.18 Zakup serwera do programu pocztowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Projekt Cyberbezpieczny Samorząd realizowany w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602497 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.42.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 100500,00 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera do programu pocztowego do Urzędu Miejskiego w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione , ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. 2026-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Logiciels & systèmes d'information
58 299 064 €
2 452 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
37 avis suivis · 19 attribués
345 407 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Logiciels & systèmes d'information · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte