Saltar al contenido
Aperlena

Zakup serwera do programu pocztowego

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Adjudicada

Descripción

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup serwera do programu pocztowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20 1.5.2.) Miejscowość: Będzin 1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki 1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 92 38 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://umbedzin.logintrade.net/zapytania_email,217318,64c37eaa4e5911cb330c71b7ec747180.html 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup serwera do programu pocztowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-455528be-8f03-4098-a78e-af82d40679c4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00055102 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049664/28/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.18 Zakup serwera do programu pocztowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Projekt Cyberbezpieczny Samorząd realizowany w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602497 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.42.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 100500,00 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera do programu pocztowego do Urzędu Miejskiego w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione , ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. 2026-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 mes

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes