Aller au contenu
Aperlena

Zakup samochodu typu mikrobus

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419464 z dnia 2026-09-03 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu typu mikrobus SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18 1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna 1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6eb6441-ffe3-404b-8c34-385307d8e583 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu typu mikrobus 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6eb6441-ffe3-404b-8c34-385307d8e583 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419464 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389809 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu typu mikrobus do przewozu do 9 osób łącznie z kierowcą, przeznaczonego do transportu ratowników, o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg, spełniającego wymagania pojazdu straży pożarnej, wraz z wyposażeniem. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: 1) wzorze umowy - stanowiącym załącznik do SWZ, 2) opisie przedmiotu zamówienia - stanowiącym załącznik do SWZ. Zamawiający, działając na podstawie art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, odstępuje od obowiązku uwzględnienia w opisie przedmiotu zamówienia wymagań dotyczących dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. Uzasadnienie: charakter przedmiotu zamówienia - pojazd specjalny pożarniczy przeznaczony wyłącznie do transportu ratowników OSP - czyni zastosowanie wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych nieuzasadnionym. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 34114400-3 - Minibusy SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245800,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245800,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Frank-Cars Sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5732282035 7.3.4) Miejscowość: Częstochowa 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245800,00 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE Zamawiającym w nin

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 12 minutes

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
28 549 154 €
5 245 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
70 avis suivis · 35 attribués
11 985 596 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte