Aller au contenu
Aperlena

Zakup samochodu

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup samochodu SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W POZNANIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639810550 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Bułgarska 19 1.5.2.) Miejscowość: Poznań 1.5.3.) Kod pocztowy: 60-320 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@pbp.poznan.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pbp.poznan.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61aec150-b197-48fa-b3c2-b1af41a252da 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup samochodu 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61aec150-b197-48fa-b3c2-b1af41a252da 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236273 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-09 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00167616/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 zakup samochodu 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193631 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: PBP.ZP.1.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 150000 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy). 4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161870,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161870,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161870,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wy

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
28 725 296 €
5 044 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
2 avis suivis · 1 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte