Nuovo · Υπηρεσίες ελέγχου και ρύθμισης λειτουργίας ταχογράφων Grecia Servizi di installazione ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Già vista 7 giorni rimasti 8 set 2026 9.900 €
Nuovo · Προμήθεια Ηλεκτροπαραγωγού Ζεύγους (Η/Ζ) Grecia Macchine elettriche ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Già vista 7 giorni rimasti 8 set 2026 6.410 €
Προμήθεια ανταλλακτικών και ελαστικών μεταφορικών μέσων μηχανημάτων ΔΕ Καλλονής ΑΠΟΦΑΣΗ 1724 Grecia Mezzi di trasporto e veicoli ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Già vista 7 giorni rimasti 8 set 2026 27.278 €
Υπηρεσίες ελέγχου και ρύθμισης λειτουργίας ταχογράφων ΑΠΟΦΑΣΗ 1721 Grecia Servizi di installazione ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Già vista 7 giorni rimasti 8 set 2026 9.900 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ Grecia Abbigliamento e calzature ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Oggetto modificato Già vista 6 giorni rimasti 7 set 2026 7.875 €
Περίληψη διακήρυξης υποδιαιρεμένου έργου«α)ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΤΡΑ-ΠΕΤΡΙ &..-ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Oggetto modificato Già vista 20 giorni rimasti 21 set 2026 512.821 €
Διακήρυξη υποδιαιρεμένου έργου«α)ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΠΕΤΡΑ-ΠΕΤΡΙ &..ΛΕΠΕΤΥΜΝΟΣ-ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Oggetto modificato Già vista 20 giorni rimasti 21 set 2026 512.821 €
«Προμήθεια υλικού προβολής και δημιουργία Press Kit του Δήμου Δυτικής Λέσβου Grecia Stampati ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΛΕΣΒΟΥ Già vista 14 giorni rimasti 15 set 2026 5.087 €