Vai al contenuto
Aperlena

„Zakup koparko-ładowarki”

Chiusa Bando di gara
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Scadenza aperta 13 giorni
  3. Aggiudicata in attesa

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352459 z dnia 2026-07-21 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko-ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 10 1.5.2.) Miejscowość: Niemcza 1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/, https://bip.um.niemcza.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko-ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2c05e84-cb28-4842-8401-7a55ae9a23c5 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352459 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065482/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup koparko-ładowarki 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://gmniemcza.e-zp.finn.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Oferta wraz z załącznikami musi zostać przygotowana w ogólnie przyjętych formatach danych i złożona w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem osobistym albo podpisem zaufanym pod rygorem nieważności. 2. Przed przystąpieniem do składania oferty Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z Instrukcją korzystania z Platformy zakupowej znajduje się pod adresem https://pomoc.e-zp.finn.pl/ 9. Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez Wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać wymogi określone w „rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 - od 1 lipca 2016 roku”. 16. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. 17. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .docx .rtf .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf 18. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip lub .7Z. Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu Zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES. 22. Korzystanie z Systemu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Wykonawca następujących minimalnych wymagań technicznych: a) przeglądarka internetowa Chrome w wersji 77 i późniejsze lub Mozilla Firefox w wersji 63 i późniejsze, b) system operacyjny Microsoft Windows 7 i późniejsze lub Apple macOS 10.14 i późniejsze, dystrybucje systemu Linux. 23. Korzystanie z wbudowanej w System funkcjonalności składania podpisu elektronicznego możliwe jest pod warunkiem, że system teleinformatyczny, z którego korzysta Wykonawca, wyposażony jest w jeden z poniższych komponentów: a) wirtualna maszyna Java firmy Oracle w wersji co najmniej 1.8.0_221 (Java SE JRE 8 Update 221) z obsługą technologii Java Web Start (Ja

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 mese fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per miniere ed edilizia
60.443.454 €
426 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
14 avvisi tracciati · 7 aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per miniere ed edilizia · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso